3 Sorum Var Arkadaslar

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve inside tarafından 26 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. inside

inside Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Slm herkeze ben vücut geliştirme spou ile genelde yazları ilgileniyorum fakat bu sene şuan başlamak istiyorum size 2 sorum var lütfen yardımcı olun.

1- Amino Asit yada Protein Tozu gibi maddeleri kullanmak istemiyorum bunları kullanmadan kas yapamam mı yada süre fakı çok mu uzar?

2-1.83 boyunda 72 kilodayım çok fazla bi vücut yapmak gibi niyetim yok 3-4 kilo kas olarak almak istiyorum bu kaç ayda mümkün olur. Ayrıca metabolizması çok hızlı çalışan biriyim kilo almam kolay olmuyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

3-Vücut geliştirme kilo almaya yardımcı olur mu?

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Inanki bu sorularin hepsi mevcut.
    Lütfen aceleci olmayalim, forumdaki yazilari okuyalim.
    Sürekli bu sekilde basliklar acarsan hic bir bilgi alamazsin - ayrica basliklarin bu baslik gibi kilitlenir.

1- Tabiki yaparsin, düzenli beslenmen olmali. Protein agirlikli besinler tüketmelisin. Bazi amino asitleri tüketmen zor olur.

2- Cok fazla kilo yapmak istemiyorum :) ? bunu malesef bir cok kisi diyor. Buna cevap vermek zor olur, beslenmene, dinlenme, antreman´a bagli. Kilo alman zor oluyorsa, yine beslenmene dikkat etmelisin - yüksek kalorili beslenme programlarin olmali.
    Bunlar disinda yine bir sporcu besini olan weight gainer kullanabilirsin - kilo alimi icin.

3- Tabiki.

Basligini kilitliyorum, ayrintili bilgiler icin forumdaki yazilari oku.
    Bu gibi hazirci basliklarin devami sonucunda uyari alirsin ve basligin kilitlenir.

FORUM KURALLARINI OKU

Saygilar

inside bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş