3 senede bu hele gelmiş(!)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve deathlifter tarafından 18 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    HUMOR ve Zerk bunu beğendi.
  2. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    İşte bu olaya delleniyorum, çıldırıyorum. Hangi bünye günde 1.5 kilo kırmızı eti, 1 kilo tavuk etini kaldırır? Hadi diyelim ki kaldırıyor; bu kadar eti vücuda bilmem şu kadar öğünde soktun. E sen sadece protein alamazsın, karbonhidrat alman gerekiyor ki; protein sentezlensin. Hadi kırmızı et koyun eti olsun, 16.5 gr protein... Tavuk etinede, göğüs diyelim; 18 gram...

1500 gram kırmızı et 247,5 gr protein, 1000 gram beyaz et 180 gr protein, yumurtaların beyazını yediğini düşünelim 90 gr'da oradan.

Arkadaş sana sormazlar mı 517.5 gr proteinle sen ne yapıyorsun, bu kadar protein almanın ne gereği var ya da sana sormazlar mı 517,5 gr proteini sentezlemek için, kaç gram karbonhidrat alman gerekiyor diye?

Diyelim ki çok yüksek miktarda proteine denk gelecek şekilde çok yüksek miktarda karbonhidrat aldın... E arkadaş sana sormazlar mı, sen bu kadar karbonhidrat alarak; nasıl bir kardiyo uyguluyorsun ki bu kadar defin bir vücuda sahip oluyorsun diye?

Yeminle böyle şeyler gördükçe çıldırıyorum, delleniyorum arkadaş ya. Sonra 14-15 yaşındaki insanlar spora başlayıp, 1 kilo et yiyorlar neyin ne olduğunu bilmeden, yanlış yanlış hareketler yapıyorlar bunlar gibileri okuyup.

İyi sinir attım gece gece teşekkürler @deathlifter

Edit: bu arada tavuk göğüsünde aşağı yukarı 25 gram olacaktı, toplamı az girmişim siz düşünün artık.

Son düzenleme: 18 Ocak 2013
    avengeren bunu beğendi.
  3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Önceden 54 kilo olan biri , ''günde 1.5 kilo kırmızı et, 1 kilo tavuk eti, 30 yumurta ayrıca protein deposu '' yiyorsa ya yediğini kusuyordur :D yada yalan söylemeyi seviyordur.
    Bende bucadayım göremedim bu adamı :D neyse başarı elde etmiş 4. olmuş büyük ihtimal streoid kullanımıda vardır bu adamda kullanmıştırda kullanmadım 30 yumurta yedim diyordur :D
    3 senede 0dan gelişim bu kadar olsaydı ama sikleti düşük gibi o yüzden belki bi ihtimal olunabilir.Ama kesinlikle o günlük öğün olayı yalandır.

4. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    "Eat clen & tren well" ekolünden geliyor olabilir. :)

Katarina, year2004, Phil_Heath ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Kür yapmaktan içine kaçmış düğme gibi olmuş. Hiç mi PCT yapmamış ki?

6. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Arkadaşlar bu bizim millete has kültürel bir hastalık. Hep eski pehlivanların bir oturuşta kuzu yediğini filan okuyarak yetiştiğimiz için güçlü kalıplı olmanın yegane formülünün bu olduğunu sanıyoruz. :)

Zerk bunu beğendi.
  7. batt_34

batt_34 Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    73
    ne yapsın adam bu kadar cahil sporcunun oldugu bir toplumda yaptıgı kürleri söyleyip milleti peşinden mi sürüklesin, zaten haberin altındaki yorumlar çok komik, bu arada bu sporcunun yarışma resimlerini incelemiştim bariz gyno var.

SiskoBatu, HUMOR ve DEXONİA bunu beğendi.
  8. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    demekki adam o sekilde daha iyi verim aliyor.adam yapmis vucudu koymus bu sekilde besleniyorum demis bunda yanlis bir sey yok demekki o oyle verim aliyor.forumumuzdada dogal calisip gunde 1 kg tavuk 30 yumurtayla beslenen arkadasimiz vardi vucududa superdi.

---------- Post added at 11:37 ---------- Previous post was at 11:24 ----------

bu steroid isininde iyice civigi cikti.kullanin sizde yapin madem bu kadar basit.

9. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Farkindaysaniz benim spor dalim cok masrafli,ekonomik durumum yok demis

Ve o kadar etti yumurtayi bir gunde tukketigi falan da yok,onu soyleme sebebi birileri destek ciksin yardim etsin diye bu kadar abartmis...Sponsor gibi bir destek ariyor sanirim.

10. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Ne demesini bekliyorsunuz ki ?

Bizde standart usülde yarışmalara girip ödül alan herkes profosyonel antrenör oluyor.
    Mr.Olimpiadaki adamların bile minnacık herşeyi danıştığı antrenörleri var , ama ordakiler yanlış yapıyorlar biz Türkler her b.ku biliyoruz.

Hiç dert etmesin 2 yılda profosyonel olmuş , 2 3 tane Kısa yoldan onun gibi olmak isteyen gözü kör keko buldumu tüm masrafları çıkar.

Swager ve mr_dblue bunu beğendi.
  11. bicepsoid

bicepsoid Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Kaslı olmak için bamya gibi şeyle dolaşamam

12. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Farklı bir bakış açısı , dikkatiniz hayret verici
    ilaç kullananların cinsel uzuvları ile ilgili bir ilginiz veya araştırmalarınız var sanırım? Tavrınız gayet net!

StreloK bunu beğendi.
  13. bicepsoid

bicepsoid Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Özel ilgim yokta görünen köy kılavuz istemez. Dışardan hormon alınca vücudun doğal testestoron üretimini azalttığı belli bişey

Sayfayı Paylaş