3.programa gecerken!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve danger35 tarafından 30 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. danger35

danger35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar,
    2,5 ay oldu salona başlıyalı öncelikle 1.programı 1ay çalıştım.ardından hocam 2.programa geçirdi ve 2ay çalışmamı söyledi.
    ancak burda bana yanlış gibi gelen birşey söz konusu ben hergün idmana gittim!sadece ctesi pazar dinlendim.sizce bu normalmi?
    genelde 1 gün gelip 1gün gelmemek lazım sanırım!
    haziranın 10unda 3.programa geçicem yaşım 33 boy 182 kilo 81 bütün programlarda ilk salona gittiğimde 4x20 mekik ters düz twist ve ensede sopa yapıyorum daha sonra programa geçiyorum sizce bi hatam varmı?
    ayrıca 10gündür aminoasit ve protein tozu almaya başladım .
    ilgi ve alakanıza şimdiden çok tşk ederim:)

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    burada verilan ay ortalamadır.

1. programda her antremanda aynı bölgeleri çalışırsın ve hocan seni 12-ila 15 antreman arası takip eder ve buda ortalama 1 aydır. uygun görürse bir üst programa alır.

2.program benim verdiğimde 2 gruba ayrılıyor buda yaklaşı 20-24 antreman demek dinlenmelerle beraber ortalama 2 aya yakındır.

1. ve 2. programı az yapmakta zarar var ama bir kaç gün yapmakta zarar yoktur.

her önceki program bir sonrakine alt yapı şeklindeyse az yapmak sizin zararınıza olacaktır.

adonis_yağı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş