3. Kürüm ve Naltrexone Hakkında YardımLarınızı Bekliyorum

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Paradise tarafından 20 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Paradise

Paradise Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba :)
    Bir aksilik olmazsa tahminen 3-4 hafta sonra küre girmeyi düşünüyorum. 8 yıldır düzenli vg yapıyorum. Bu 3. kürüm olacak. Bu sefer amacım "kuvvet" (ağırlıklı olarak max kuvvet) kazanmak.Tavsiyelerinizi bekliyorum. :)
    Bunun dışında kür sırasıda ve PCT olarak neler önerirsiniz. Bir de Bozokaydin hoca Naltrexone ilgili bir başlık açmıştı. Kuvvet kürü için de geçerli mi acaba bu. Öyleyse nasıl kullanmak lazım. ??? Bu konuda da yardımcı olursanız minnettar olurum :)

BİLGİLER: Yaş:25 Boy:168 cm Kilo:78 (sonunda zayıfladım :))

ÖNCEKİ KÜRLER
    Birinci Kür (yıl:2006): Testosterone Enanthate 200mg/hafta (200-400-200mg basamak) + PCT:Clomid

İkinci Kür (2 aylık) (yıl:2007): Test. propionat 200 mg/hafta + deca 400 mg/hafta + dianabol 25mg/gün + PCT:Clomid

KÜRDE ALACAKLARIM
    NOW Silmarin...600mg/gün (oral varsa)
    NOW ADAM Multi Vit Min.....arkasında yazan miktar
    Çinko..............100 mg/gün
    B Complex......2 tablet/gün (Benexol)

TEŞEKKÜRLER

2. deniz21

deniz21 Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    naltrexone ve winstrol oral kür sırasında normal testoyu arttırır, bu da kürün verimini arttırır. ( kaynak : bozokaydın :) )

3. Paradise

Paradise Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Evet. Orası tamam; Peki kuvvet için de geçerli mi acaba, esas öğrenmek istediğim bu. Bir de kür olarak aklında herhangi bir fikir varsa onu da yazarsan sevinirim. Cevap ve ilgin için teşekkürler.

4. KDTT

KDTT Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Bozokaydın hocanın dedigi deca ve tren dısındaki haftalık 1000mg a kadar butun ilacları kapsıyodu...

Paradise bunu beğendi.
  5. deniz21

deniz21 Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    evet illaki geçerli, bana bahsetmişti bozokaydın bundan. normal kürdeki verimdeki artacağı için dolaylı olarak güçte artacaktır.bu arada güç artışı için bir kaç şey söyleyim, 1.5 günde bir 100 mg testo propionat, günlük 30 mg oxan, 50 mg proviron + eca yapıyorum. 85 benchten 110 a cıktım 1.5 haftada. ( setler aynı, son set hariç)

Paradise bunu beğendi.
  6. bozokaydin

bozokaydin Üye

Beğenileri:
    3.107
    Ödül Puanları:
    103
    Naltrexone kullanabileceğin bir kür mü istiyorsun? Yani Trenbolone olmayacak.

Paradise ve KDTT bunu beğendi.
  7. Paradise

Paradise Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba Hocam
    Öncelikle ilgilendiğin için teşekkürler.
    Kürde Naltrexone olup olmamasından ziyade, okuduğum başlıktan anladığım kadarıyla, kür sırasında vücudun doğal dengesini korumada önlem amaçlı kullanılan diğer ürünlere nazaran daha etkili bir ilaç olduğu için, "kür sırasında bunu mu alayım" ve "kuvvet kürü için de geçerli mi" anlamında sormuştum. Kür işinde henüz acemiyim :) Yoksa şu olsun bu olmasın diyecek birikimde değilim henüz. Bir yanlışlık varsa Affola :)
    Siz yine yukarıdaki bilgilerime bakarak bana uygun gördüğünüz kürü yazın hocam Cevap için şimdiden sağolun
    TEŞEKKÜRLER

8. deniz21

deniz21 Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    aynı soruya bozokaydının naltrexone konusunda cevabı var, istersen orayıda oku. yine saolsun kendisi bana bahsetmişti bunlardan uzun uzun, naltexone un kür sırasında bağışıklık sistemine, kür sırasındakı verimin artmasına ve testis atrofisine pozitif yönde etkileri varmış.

Paradise bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş