3. haftam bi bakar mısınız ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hsndmr_ tarafından 5 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hsndmr_

hsndmr_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba herkese ben bu spora başlıyalı 3 hafta oluyor beslenme ve antremanlarım sizce iyimi dogru yoldamıyım ?

sabah 3 dilim kepekli ekmek, 3 kaşık bal, 50 gram lor, 1 yumurta beyazı
    ara öğün 100 gr yogurt
    öğlen iş yerinde ne yemek çıkarsa kafa_
    ara öğün 50 gr lor
    akşam annem ne yaptıysa o
    antraman sonrası 250 ml süt içine 50 gr yulaf ve 50 gr lor

pazartesi : gögüş- arka kol- karın
    salı : omuz- ön kol
    çarşamba : karın
    perşembe : sırt
    cuma : bacak -karın
    cumartesi pazar off ( bu 2 günün birnde kardio yapmalımıyım ?)

kilo :64
    boy 1.76

birde ben bi yandan calışıp bi yandan bu sporla ugraşıyorum sabah 6.30 da kalkıp kahvaltı yapıp işe gidiyorum mesaiyle 22.00 da evde oluyorum 1 saat antraman yapıp yiyeceklerimi alıp yatıyorum bu vucut geliştirmemi engeller mi ? :(

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:14 ----------

bir de ben evde yapıyorum vg yi

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:21 ----------

yardım edecek yok mu arkadaşlar ?:(

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    http://i93.photobucket.com/albums/l52/flexor1/Adsz.jpg

göğüs hareketlerinde 2. etki alanı trcepstir fakat 2. yapılacak antremanbicepstir

triceps göğüsün %20 kadar çalışırken biceps dinlenik ve esnemiş olarak antremana hazırdır.
    triceps sürekli kasıldığından çıkarılacak antremanda kısa sürede doyuma ulaşması (erken form) bizim için iyi değildir. (işlenmeden bitirilen bölge)

ben şöyle sorayım yorgun olan yada yorulmuş olan kasımı çalıştırırdınız yoksa dinlenmiş esnemiş olan kasımı ?
    FleXoR alıntı.

Göğüsle biceps çalışın
    ertesi gün dinlenme günü olsun çarşamba omuz triceps çalışın
    arka arkaya çalışmayın göğüste omuzda etkilendiği için dinlenmeden ertesi gün gene omuz çalışmak fazla yormuş olur

beslenmeyi beyenmedim sabah yumurta sayısını artırın ve tam tüketin proteinin yarısı sarısında ve başka başka faydaları var.

antremandan sonra proteinli bir besin alın lorla sütle olmaz tavuk hındı kırmızı et balık bu tur şeyler yıyın ne çıakrsa şansıma diye beslenmeyın annenize rica edin size göre yemek yapsınlar veya kendiniz yapın

ara öğünlerdede meyve sebze kuryemiş yiyin bunlarında faydasını alın.

3. hsndmr_

hsndmr_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    cok teşekkür ederim bilgi için antremanımı değiştireceğimthums: besinlerle ilgili durumumuz iyi olmadığından tavuk hindi vs. almam biraz zor ara olur ama hergun olmaz:( sağolun tekar

4. hsndmr_

hsndmr_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    başka önerileri olan arkadaşlar yok mu ?

Sayfayı Paylaş