3 haftalık diyet 2 günde 5 kilo

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve prediction tarafından 3 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. prediction

prediction Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    3 haftadır definasyon diyeti yapıyorum 3 hafta güzel bir şekilde yağ oranını azalltım %18 den %15 e indirdim antrenman da yapıyorum aynı zaman da.

4. hafta herşeyi aynı yapmama rağmen 3. hafta ki ölçülerimle 4. haftanın aynı olduğunu gördüm yağ oranı kilo sabit kalmış bende 2 gün yükleme yapıp vücudu şaşırtıp tekrardan diyete devam etmeyi düşündüm.Yüklemeyi maalesef abarttım biraz midem patlayacak duruma kadar gelmişti akşam uyuyamadım bile.

Sabah ölçtüğüm de yağ oranı tekrardan %18 lerdeydi 3 haftalık diyet 2 günde gitti mi?Kendime hakim olamadım maalesef onu biliyorum ama 2 gün geçti diyete bugün itibariyle yeniden başladım şimdi sormak istediğim şu:

Sonuçta bu yağı+suyu 2 gün içinde aldım bunları vücuttan atmam daha kolay olur mu yoksa vücutta önceden beri olan yağ ile 2 gün içinde aldığım yağı atmam için aynı şekilde uğraşmam mı gerekir?Antrenmanlarım asla aksamıyor zaten şu 2 günden sonra da yükleme konusunda bilinçlendim deneyerek öğrendim ama en azından benim vücuduma yaramadığını anladım.

Sayfayı Paylaş