3 haftada 5 kilo vermem lazım

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve esra* tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. esra*

esra* Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar,
    Aranıza yeni katıldım. üniversite bittikten sonra bir bunalım geçirdim ve iki ay boyunda hiç evden çıkmadım yani çok hareketsiz bir yaşam geçirdim. Yeni bir başlangıç yapmak istiyorum bunun yanında da yeni sağlıklı bir beden. spor salonlarına gitme imkanım yok. sadece bir pilates topum var. 3 hafta içinde 5 kilo falan vermem lazım. Okuduğum şehre gideceğim çünkü. Bu arada boyum 1.58 kilom 56 çabuk kilo alıp veriyorum. ama kalıcı olmuyor. Artık yitirdiğim güveni tekrar kazanmak istiyorum. öncelikle göbeğimden kurtulmak istiyorum nasıl bir program uygulamalıyım? şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum.

2. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Hosgeldiniz öncelikle. Bayanların kilo vermesi erkeklere göre zordur ve 3 hafta içinde 5 kilo ciddi bi rakam :) ilk yapıcagınız şey beslenme alışkanlıklarını deiştirmeniz ve bir diyet planı uygulamaya baslamanız. Kendinize evde uygulayabiliceginiz (plates topu ile) bi calısma planı hazırlayın ve bunu uygulayın. Yürüyüş yada koşu yapma imkanınız varsa bunları yapın ve yememezlik yapmayın almanız gereken protein ve karbonhidratı alın. Yağ yakımı ve beslenme konularını inceleyin forumumuzda. Biraz fikir sahibi olun takıldıgınız yer olursa tekrar yazın :)

Kalıcı olmamasının sebebine gelince yapılan bilinçsiz veya katı diyetlerde kiloyla birlikte kaslarımızdan da kaybediyoruz ve kaslarımızı kaybedince gün icinde yaktıgımız kalori de düşüyo. Aynı şekilde beslenmeye baslayıncada kilo alıyoruz. Amacımız yağlardan kurtulmak ve kaslarımızı kormak olmalı ;)

Son düzenleme: 25 Kasım 2009
    esra* bunu beğendi.
  3. esra*

esra* Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler. yarın hemen çalışmaya başlıycam.

4. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    rica ederim. Forumda besin değerlerinin verildiği tablolar mevcut ve nette de tabi. Kendinize bi diyet planı hazırlayın ve forumda paylasın üzerinde oynamalar, eklemeler, eksiltmeler ve tavsiyelerle yardımcı oluruz bizlerde elimizden geldiğince. Hayırlı olsun şimdiden :)

esra* bunu beğendi.
  5. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz

Sayfayı Paylaş