3 hafta için bir bakabilir misiniz?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve simple tarafından 31 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. simple

simple Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Yeni başlayanlar bölümüne konu açamadığım için buraya açmak zorunda kaldım. Aşağı yukarı 3 haftadır evde dambıl, kürek aleti, kum torbası, şınav mekik ve barfiks çalışıyorum. 97 kiloydum diyetle 90 kiloya düştüm ve çalışmaya başladım şu anda 85 kiloyum. Yukarıdaki resimlerden ilki 90 kiloya düşmüş halim. 3 haftada vücut gelişim gösterebilir mi? Bana göstermiş gibi geliyor ama eğer yanılgı içindeysem ilerde hevesimin kaçmasından korkuyorum. İlk foto çalışmaya başlamadan önce. İkinci foto ise 3 hafta sonra çalışma sonrası. Bu eğer gelişimse sağlıklı mıdır ve bu periyodda devam eder mi? Ağırlığımıda haftada 2 buçuk kilo arttırdım hemen hemen. Haftada iki gün tüm kas gruplarına çalışıyorum.

Ek olarak 3 haftada aynı zamanda 5 kiloda verdim ama su mu yağ mı bilmiyorum. Bel bölgemdeki yağlarıda iyice eritip hacim kazanmak istiyorum. Beslenme konusundada yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Teşekkürler şimdiden.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 31 Temmuz 2013
  2. khrmn25

khrmn25 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    3 hafta icin gelisim beklemek dogru olmaz ayrıca istediginiz gibi gelismek istiyorsanız sadece calısma yetmez protein agırlıklı beslenmelisiniz

simple bunu beğendi.
  3. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Göğüsde gelişme olmuş ama yağ oranında pek azalma olmamış gibi. diyetinize daha çok özen göstermeniz lazım gibi görünüyor.

simple bunu beğendi.
  4. simple

simple Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yani bu görüntü bir yanılgı dimi? Bir an bi keyiflenmiştim böyle bu periyodda giderse bir kaç aya görüntüyü düzeltirim diyede o zaman çok uçmayayım:)

Antreman öncesi tahin ve pekmez yiyorum sonrasındada haşlanmış göğüs gün içindede zorunluluktan dolayı yüksek protein içeren yiyecekler yiyorum bitkisel protein tabi. Yemek hazırlamaya vaktim olmadığı için sade konserve alıyorum genelde. Bezelye nohut balık vs..

Teşekkür ediyorum.

İlk resim sabah uyandığımda çektiğim diğeri ise akşam. Diyete başlamadan önce günde 1 lt falan kola içerdim, tatlı çikolata bol bol yerdim. Bunları tamamen bıraktım 2 aydır. Ekmeği çok azalttım. Az yemiyorum ama sağlıklı besleniyorum artık. Kefiri biraz fazla içiyorum hemen hemen günde 1 lt. Şeker hiç kullanmıyorum. Kiloda veriyorum ama nereden inanın bende bilmiyorum Diyet şimdilik bundan ibaret.

Teşekkürler.

Son düzenleme: 31 Temmuz 2013
  5. alicangurenc

alicangurenc Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba size tavsiyem acele etmeyin ve kendinize sağlıklı bir beslenme programı hazırlayın. Yağdan %100 kaçının , vücudunuza gelince evet yağlısınız fakat imkansız bir vücut değil. İlk 1 ay Cardio ve Adaptasyon ağırlıklı çalışın ve her gün mide egzersizlerinizi eksiltmeyin. Bir sonra ki ay adaptasyondan sonra ağırlıklara yani asıl programınıza geçersiniz bu geçişte fazla zorluk yaşamazsınız bu yüzden adaptasyon programı tercih etmenizi önerdim.

simple bunu beğendi.
  6. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    - 6 aylık gelişimden önce foto eklemek kurallar gereği yasaktır.
    - Başlıkta kullanıcı adının geçmesi zorunludur

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Elinizdeki resimler ve bilgiler baslik acmaya yetmiyor ise fotograflarinizi tek resimler basliginda degerlendirebiliriniz.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/uye-fotolari/s...er-t13863.html

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş