3 Günden Fazla Antrenman İçin Ek Ücret İsteği

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve muti5757 tarafından 3 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Evet arkadaşlar bölgesel çalışmaya yeni geçtim sayılır 2 hafta felan oldu daha önceden 4 ay kadar bu sporu icra etmişliğim var ara vermek zorunda kalmıştım 3-4 ay önce yeniden başladım ve düzenli bir şekilde devam ettiriyorum.Öncelikle bölgesel çalışma programam şöyle ;
    Pazartesi . Göğüs , Önkol

Çarşamba : Omuz, Bacak

Cuma : Triceps , Sırt

Hocamla özellikle pazartesi günü göğüs hareketlerinden sonra ön kolda sonlara doğru enerjimin tükendiğini her bölgeyi ayrı günlerde çalıştırmak istediğimi söyledim. Bana o zaman ek ücret almamız gerekir dedi açıkçası saçma geldi ben her ay para veriyorsam istediğim zaman girip antrenman yapma hakkına sahip olmazmıyım bilmiyorum bütün salonlarda böylemi? Yorumlarınızı bekliyorum .

2. letsgoheat96

letsgoheat96 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    öyle şey olur mu aidatı verdikten sonra istediğin zaman gidersin salonu değiştir bence

3. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Yahu gerçekten çok garibime gitti malum büyükşehirde yaşamadığım için çok alternatif yok ama sence konuşuyummu hocayla ne dicem adama :D

---------- Post added at 20:59 ---------- Previous post was at 20:23 ----------

Arkadaşlar gerçekten böyle bir durum varmı yokmu daha çok kişi yorum yaparsa ona göre hareket edecem hiç böyle bir durumla karşılaşan oldumu salonu değiştirmelimiyim yardımcı olur musunuz

4. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    İlk salonumda da öyleydi. Şimdi ki salonumda ise fiş sistemi var. Aylık 12 fiş veriyor. Haftada 3 kez gidersen 1 ay tamamlanmış olur. Ama yok fazla gidersen erken biter. Aylık anlaşmalarda bunlar oluyor malum iş yeri de kazanacak.

Bazı büyük spor salonlarında yıllık anlaşmalarda öyle bir şey olmuyor.

5. Ayerten

Ayerten Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    bazı salonlarda olabiliyor bu tip fiyatlandırmalar ama kayıt olurken böyle birşey söylenmediyse bir daha söyleme hakkı yok.örneğin haftada 2 gün için 50, 3 gün için 60 fln diye tarifeleri varsa eğer bu mümkün sadece.

6. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Gittiğim salon büyük çapta bir salon değil başlangıçta bana haftada 3 günden fazla gidersen ek ücret talep edilir gibisinden şeylerde söylenmedi

7. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    bildiğim kadarıyla manisada hiçbir salon bu şekilde işletilmiyor.tahminen 10 civarı salon vardır.yaşadığın yerde sanırım manisa gibi orta ölçekli bir şehir.

8. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Hatay / Antakya'da yaşıyorum topu topu 3-4 salon var zaten şehirde

9. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Git açıkça söyle işte kayıt olurken böyle bir uygulamanız olduğunu söylemediniz eğer diretecekseniz üyeliğim bittikten sonra üyeliğimi uzatmayacam diye rest çek gitsin.

10. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    zaten 5 Temmuz'da ay doluyor belki gidip konuşurum belkide direk başka bir salona yazılırım birde ek olarak örneğin pazartesi:göğüs salı:kol çarşamba:eek:muz perşembe:sırt cuma:arka kol gibi çalışmamı önerir misin yoksa haftada 3 gün iyimi ?

11. Cocoa35

Cocoa35 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    lise bitti ;)
    Yer:
    izmir
    Arkadaşım bence o salonu deiştir

12. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Haftada kaç gün hangi bölgeleri kaçar defa çalışman gerektiği senin spor geçmişine ve fiziki durumuna göre değişir. Bende göğüs ve ön kolu aynı gün çalışmıyorum artık seninle aynı dertten müzdarip olduğum için enerji kol çalışmaya yetmiyor. Göğüsü tek güne attım ön koluda bacak gününe bırakıyorum.

13. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Büyük bir yer değilse sözleşme tarzı bir şey imzalanmamıştır zaten %90 olasılıkla.
    Eğer ilk kayıt olduğunda sana haftada 3 kez geliceksin ve haftada 3 günü geçersen ek ücret isteriz gibisinden bir şey denmediyse. Haftanın 7 günü gidebilirsin o salona. Bence konuş kendini ezdirmeden sonuçta para veriyorsun adam sana başta deseydi tamam denilir bu duruma ancak sana baştan belirtmeyip kendi kafasına göre çok kazanmak için kural koyamaz.

Çevrede başka salon varsa iyi değiştirmeni öneririm.
    Eğer yoksa adama dersen siz bana böyle bir şey demediniz üye olurken deseydiniz ona göre kayıt olurdum bende diyebilirsin ve haklısın şuan konuda kendini haklı çıkarmaya kalkarsa salon sahibi sende ilk dediğim lafı söyleyebilirsin kendi kafasına göre sonradan kural koyamaz ve üye olurken öyle bir şey belirtmeliydi mutlaka. Salon sahibinin yaptığı iş markete gelen bir müşteriye 5 ten fazla ürün aldın + 2 ürün daha almak zorundasın gibisinden bir şey buda saçma yani. Kendisi çok para kazanmak için yaptığı bir şey ve kendini sakın haksız çıkartma o konuda üye olurken belirtmediyse o salon sahibi sonuna kadar haksız kayıt olanlara salonun kuralları ücret vs. gibi bilgilendirmeler mutlaka yapılır !
    Ama sana sözleşme tarzı bir şey imzalattıysa sende okumadan neler yazıyordu filan bakmadıysan salon sahibi haklıdır.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:46 ----------

Yerinde olsam her gün giderim. Karın kası,kardiyo gibi çalışmalar yapabilirsin sonuçta üyesin kimse sana bir şey diyemez.

muti5757 bunu beğendi.
  14. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Kaydımı yeniledim hiç bu konudan bahsetmedim bu hafta 5 kere gidecem bakalım birşey dicek olan olacakmı derse bende zaten bahsetiğin şeyleri söylüyecem e gene derse kaydımı alacam :)

15. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Salla gitsin ek ucretmis milleti soymak icin bahabe ariyorlar.memlekette sanki baska salon yok.ayril gitsin.

Sayfayı Paylaş