1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

3 buçuk aydır bodybuilding le uğraşıyorum amacm pilaj vucudu

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve icetower0101 tarafından 21 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. icetower0101

icetower0101 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    siteye yeni üye oldum.şimdiden herkese selamlarıımı iletirim.boyum 177 kilom 70 amacım plaj vucudu yapmak.şu anki hali nasıl biraz yorum yaparsanız sevinirim.plaj vucudu için ne kadar daha çalışmam lazım???????[​IMG]

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Foruma Hosgeldin.

Bayaa bir calisman gerek. Cok incesin - Keske önce/sonra resimleri ekleyeseydin ona göre yorumlardik.

3. icetower0101

icetower0101 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk 3 fotom 2 ay önceki halimmm son 3 foto şimdiki halim

spora başladığımda vucut ölçülerim gögüs:96 omuz 103 pazu:30 kalf:34,5 bel:80

şimdiki ölçülerim göğüs:104 omuz:120 pazu:34 kalf:36,5 bel:82

iri yapılı olmak istemiyorum sadece vucut hatlarım belli olsun fitniss vucudu yani

4. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Bende 180boya 100kg ile plaj vücudu yapmak istiyorum belki plaj vücudu dediğin kişiden kişiye deişir ama...80kg yağlanmadan iyi bir plaj vücudu yaparsın bence.Ama birddaha seneye yaza...Sıkı çalış zayıf gözüküyorsun kilo almaya çalış..SAnırım yatakhanede kalıyorsun asker misin yoksa bana mı öle geliyor?...

5. mito

mito Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Bence en az 85 kilo olmalisin ki, soyle guzel bir vucut olsun, tabii bu dedigim yagsiz bir sekilde...adrenalin arkadas in askerlikle alakasi yok, yurtta kaliyor, unv. ogrencisi...benim zamanimda da ayni nevresimleri kullaniyorlardi :D , tabii bi de saclar, keske askerde o kadar saca izin verseler :D

6. mucteba

mucteba Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yazdığın ölçüler e göre daha iyi olman lazım ama zayıfsın sende biliyorsun yurtta kalıyorsan Allah kolaylık versin beslenme konusunu halledersen olur.

7. sash_688

sash_688 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    Yer:
    istanbul
    hi

cok calışman lazım coooooookkkkkk.......

8. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    3,5 ayda omuz çevresinin 17 cm artması normal mi bilemiyorum.Bilen arkadaşlar bir yorumlasın.

9. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    onu bilememde... bu artisin resimlere yansimamasi normal mi onu sormak lazim aslinda.

arkadasim genc birine benziyorsun... daha ne yazlar gelip gececek. sen gelecek yaz icin yap planlarini. istedigin vücuda bir kac ayda ulasamazsin ama seneye bayagi bi fark olur (eger azimle calisirsan). ve yaza dogru bu gibi forumlarda böyle mesajlari cok görüyoruz nedense. insanlar nedense yaz yaklasirken vücut yapma cabasi icine giriyorlar. ama iki ayda vücut yapilmaz. o yüzden en az bir sene önceden baslaman lazim vücut yapmaya. dedigim gibi bu yaz gecti ama üzülme seneye bomba gibi olabilirsin... hic bir sey icin gec degil. sen bu yaz plajda cok rahat ol ve vücudunu takma... gelecek yaz icin calis. planlarini ona göre ayarla. saygilar.

10. icetower0101

icetower0101 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewet yurtta kalıyorum ünv öğrencisiyim karadeniz teknik ünv.bu omuzun 17 cm artmasıda banada hocamada çok şaşırtıcı geldi.ama önceden kickbox la uğraşmamadan sanırım.yani alt yapımın olmasızaten tek hayalim geniş omuzlu olmaktı buda oldu.ilk önce ölçü yanlış alındı fşlan dedik ama yoköle birşey gerçektende şu an omuzlarım 120 bu arada baya bi hayal kırıklığına uğradımm.bende sexi bi vucuda sahibim diyordum kendi kendime...neyse spora devam zaten cvplarınız için teşekkür ederim

11. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    arkadasım zayıf ince bi yapın var. 3 ayda omuzlarının 17 cm gelişmesi mucize gibi bişey :D göğüslerde 104 gibi durmuyo en fazla 100 dür bence. Bi diğer konuda kick box taki idmanlar vucudu geliştirmek yerine inceltip serileştirmek üzerine kuruludur. profesyonel kickbox yapanlara bakın % 90 ı ince uzun yapılı ve mümkün olduğunca az kaslıdır. Yani omzunun 17 cm birden gelişiminde önceden yaptığın kickbox ın cok fazla etkisi olduğunu sanmıyorum. :roll:

12. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    siklet farklılıklarını gözardı etmemek lazım ama...Herneyse kickbox ile bir süre ilgilenmiş biri olarak.Felaket arka kol, omuz ve göğüs çalışıyorsun antremanlarda...Bu da artı yönde güç artışı demek oluyor.Bence hiç de azımsanmıyacak bir güç artışı bu...Bence kesinlikle faydası olur.Sen 20kilo ile çalışırsın yeni başlayan biri 5kilo ile çalışır tabe fark da ona göre olur...Rakamlar ölesine verildi...

13. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    nolursa olsun 3 ayda 17cm gelişmez . Balon diğil omuzdan bahsedioz :D Hele bide ince yapılı bi insanın 17 cm geliştirmesi imkansız. :roll:

14. icetower0101

icetower0101 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    burda omuzumun 17 gelişmesinimi tartışıcaz yaa tamam ne dersiniz öyle olsunn yalan söylücek halim yok hava atıcakta zaten hava atıcak bi vucudumda yok ben sizden vucudum ile ilgili eleştiri bekliyorum siz 17 cm min derdindesiniz gereken cevabıda aldım zaten teşekkür ediyorum hepinize kalın sağlıcakla

15. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    tamamda bizde eleştiriyoz zaten. Heralde omuz ölçünü yazarken elin kaydı yanlış yazdın. :roll: Benimde eskiden ölçüleri yazarken elim kayıyodu ama kendimi kandırdığımı anladım, soradan hepsini olduğu gibi yazdım. Yalancı felan demiyorum sadece fikrimi söledim. Katılıp katılmamakta herkez özgür tabiki.

Sayfayı Paylaş