1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

3 Aylık Salon Çalışması

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Burakslife tarafından 30 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Burakslife

Burakslife Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaş 17.Boy 1.92.Hiçbir supplement vs. kullanmadım.Kilo vermek için cardioya başlamıştım.Sonra arkadaşların da tavsiyesiyle cardioyu azaltıp ağırlık antremanlarını artırdım.3 ay önce 101 kiloydum,şu an 95 kiloyum.İlk 3 resim spora başlamadan önce çektiğim resimler,son 3 ü son çekilen resimler.Özel bir diyet uygulamadım.Sadece yediklerime biraz daha dikkat ettim.Önerileriniz ve eleştirilerinizi söylerseniz sevinirim.Teşekkürler.

2. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    ben arkadaşlarının görüşüne katılmıyorum . en az bir 6 ay daha eline ağırlık almadan sadece kardiyo yapsan senin için çok çok faydalı olacaktır diye düşünüyorum . 3 ayda vermiş olduğun 6 kilo iyi ancak biraz az geldi bana.

3. Berkay1852

Berkay1852 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Aşırı katı bir diyet (sıfır kaçamak hiç dışına çıkmadım) hergün sabah 6:30 da aç karna çıktığım koşu sayesinde 3 ayda 95 kilodan 74 kiloya düşmüştüm. Şu anda 2. haftamdayım ağırlık egzersizlerimin kardio yu hergün yapmak yerine iki günde bire düşürdüm. Ve 2 haftada 72 kiloya düştüm =) Yağsız süt ve süt ürünleri kullan kardiyo ve diyete önem ver şu an ağırlıktan çok bu ikisine ihtiyacın var. Verdiğin kiloda iyi en azından yol katetmişsin ama daha iyisini yapabilirsin diyetisyene danışman senin için daha faydalı olur diye düşünüyorum. Harfiyen diyeti uygula ve hergün sabah aç karna 30-40 dk kardio yap çok faydasını görürsün. (enazından ben oldukça fazla gördüm =) )

Sayfayı Paylaş