3 Aylık Gelişim Ve Supplement Yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve eaheryerde tarafından 15 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. eaheryerde

eaheryerde Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba kolay gelsin herkeze. 3 aylık gelişimimi paylaşmak istedim bu işe gönül vererek forumları çok okuyanlardan biriyim ilk önce sizinde görüşlerinizi almak istedim Fotoğraflarda sağ gögüste malesef jinekomasti var. Bıraz yağlı yapım var.. Supplement yardımı istiyorum ne almalıyım sizce şuan gold standart whey alıcam ve bsn almayı düşünüyorum para önemli değil şuan çalıştıgım için sıkıntı yok. Fotoğrafta Kol kasım küçük çıkmış normalde en çok kollarım gelişti diyebilirim tabi yağda var :) Fotoğraflar 20 gün önce çekildi şuan üzerine bıraz daha koydum, L-carnitin falan gibi yağ yakıcı işime yaramaz sabah 10da spora gidip 11de işte oluyorum terli terli işe gidemem malesef ne önerirsiniz 20 yaşına 2 ay önce girdim Testo artıran ürünler dikkatimi çekiyor ama yaşı genç olanlar pek verim alamadıklarını yazmışlar o yüzden onu önerirmisiniz ve başka ne önerirsiniz Fazla uzatmıyacagım 3 aylık supplementsiz gelişim yorumlarınız ve supplement konusunda önerilerinizi bekliyorum hepinize iyi forumlar :))

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

2. enes58

enes58 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam gogusu baya toplamissn tbrik ederim. Nasil bir program izldin acaba sen bna yardmci ol

3. tenten123

tenten123 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Su an icin hic birsey kullanmadan sporunu yapmaya devam et,henüz erken,aradan biraz daha zaman gecsin gelisimin yavaslarsa ek besinlere yönelirsin.Bak su anda ne güzel gelisip duruyorsun o yüzden gerek yok baska bisey kullanmana.SIKI antreman yap düzenli beslen yeticektir.

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş