1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

3 aylık Body Building yorum ve öneriler?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ekrem2027 tarafından 25 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ekrem2027

ekrem2027 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar merhaba 3 ay oldu bady çalışıyorum ve yorum ve önerilerinizi merak ediyorum 3 aylık çalışmaya göre nasıl olmuş nereler eksik nasıl gidiyo falan
    resimler amatör kusura bakmayın.
    Benim kararsız kaldığım bişey karın kasları benim için çok önemli ama ne yapçağıma karar veremedim şimdi yağsız tuzsuz ve şekrsiz bi beslenmeye dikkat ediyodum az az da yiyodum ama gelişemezsin dediler şimdi çok yiyorum üst taraf için hacim kazandıktan sonra diyet kardio çalışmasıyla karını çıkartmayı planlıyorum bu yol doğru mu? bunu çok merak ediyorum ayrıca ben int. den bulduğum 8 çeşit mekik 60 ar kez olmak üzere 480 mekiği evde çekiyorum salon gitmediğim günlerdede.
    bölge çalışmaya başladım haftada 4 gün çalışıyorum.

yaşım 19 boy 1.83 kilo 68

bu amıno asit ve protein tozu içinde 500 tablet 100 lira bi amıno asit var o parayı verdiğine değer mi sizce? bütçemde çok değil açıkcası toz L-carnitine e falanda param yetmez bu konudada düşüncelerinizi merak ediyorum.
    şimdiden sağolun
    resimler en baştaki hiç kasılmadam tamamen salık halim en sonda hayalimdeki vücut daha kaç ay gitmek gerekiyor bilmiyorum.

Sayfayı Paylaş