1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

3 Aylık çalışmam

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Ersoy Doğru tarafından 15 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Ersoy Doğru

Ersoy Doğru Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    pc sistem uzmanı
    Yer:
    istanbul
    Değerli arkadaşlar bu sporu 3 aydır yapıyorum ilk yapmak istediğim fit bi vuçut ama hafif iri olucak 1.79 boyunda ve 80 kg dayım şuanda ön kolyapmak şuanda amacım ama biraz zor gibi görünüyor birde genel olarak yorum yaparsanız sevinirim salona gitme sıklığım haftada en az 3 gündür şuanda haftanın 7 günü müsaitim yorumalırnızı bekliyorum teşekkürler şimdiden.

Değerli büyüklerim ve kardeşlerim 3.ayımı bitirip 4.aya geçiyorum bu sporda daha yeniyim salona max.5 min.3 gün gidiyorum soğukken evde çekildiğim resimlerim resimler biraz farklı göstermiş sanırım normalde daha güzel gözüküyorum:))beslenmeme gelince makarna pilav ve tavuk özellikle yemeye çalışıyorum tatlıyı,hamuru,şekeri çay harici hayatımdan çıkardım 1 aydır yeşil elma yiyiyorum günde birtane ceviz yiyorum sublement kullanmıyorum kullanmayıda düşünmüyorum şuanda belki yağ yakıcı likit olanlardan tüp şeklinde iyi gözüküyo bel cevrem için egzersiz yapıyorum ve yorumlaırnızı bekliyorum.
    Boy: 1.79
    Kilo: 80

Ekli Dosyalar:

• ben.jpg
      ben.jpg
      Dosya Boyutu:
      126,7 KB
      Görüntüleme:
      1.015
    • 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      33,3 KB
      Görüntüleme:
      579
    • 2.jpg
      2.jpg
      Dosya Boyutu:
      36,1 KB
      Görüntüleme:
      532
    • 3.jpg
      3.jpg
      Dosya Boyutu:
      41,1 KB
      Görüntüleme:
      707
    • 4.jpg
      4.jpg
      Dosya Boyutu:
      69,2 KB
      Görüntüleme:
      573
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Kasım 2009
  2. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    pazular ve gögüs gelişmiş iyi calısmalar başarılar

3. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    Göğüs kafesi biraz genişlemiş gibi.

4. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    göğüs güzel ama başka pozlarda olsaydı keşke...

5. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    yanlış anlmazssın umarım ama sanki iki resim arasındaki tek fark 2. resmin bir iki metre daha yakından çekildiği için daha iri durman gibi görünüyor. tabi ben sadece bu resimlere göre yorum yapıyorum yoksa senin herhangi bir gelişmene mulefetim yada değerlendirmem yok. eminimki istediğin sonuçları alacaksındır çalıştığın taktırde .kolay gelsin

6. Ersoy Doğru

Ersoy Doğru Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    pc sistem uzmanı
    Yer:
    istanbul
    yeni resimlerde koyucam daha iyi yorum alabilmem için böylece sizinde yardımlarınızla güzel bi vücuda sahip olabilirim sağolun yorumlarınızı esirgemediğiniz için

7. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    biceps ve kanatlarda gelişme var gibi duruyor ama ayakta pozlar daha güzel olur

8. victor1

victor1 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknik SErvis Experi
    Yer:
    istanbul- BAYRAMPAŞA
    omuz ve kanat bu açıdan gelişim gosterıyor. ama kollar aynı gıbı. tabı tek resımde yorum bu kadar.

9. ngt_psy

ngt_psy Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Bence 1 aylık çalışmayla eşdeğer olmuş. Gözle görülebilir bir fark olması lazımdı 3 ayda.

10. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    yeni resimlerini merakla bekliyorum şu pozun için sana şu yorumu yapıyım genişlemişsin kanatlar çıkmış.

11. ozzkan

ozzkan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    3 ayda en iyi kanat ve göğüs gelişmiş gerçekten. Diğer bölgeleri göremediğimiz için bişey diyemiyoruz.Birde başlamadan önceki ve şimdiki ölçülerini yazarsan daha da sağlıklı yorumlar yapılabilir...kolay gelsin..

12. cem_846

cem_846 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    göğüsten ziyade kanatlar almış başını gitmiş : )

13. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zayıflatma, Yarışma diyeti, Yağ yakımı vb.
    Yer:
    İzmir
    Bence yavaş bir gelişim gösteriyorsun ama umutsuzluğa kapılmana gerek yok. Kanatların gelişmiş gözüküyor. Belli ki hırslısın tatlıyı hamuru kesmişsin. Anladığım kadarıyla amacın kaslanmak. Günlük kalori miktarını yazarsan ona göre beslenmen zayıf mı değil mi yorum yapabiliriz.Mesela ne kadar protein ne kadar karbonhidrat ne kadar yağ gibi. Ayrıca bel çevresi için hareketler yapıyorum demişsin definasyonda olmadığına göre twist ve yana eğilme pekte bu dönemde önerilen hareketler değildir. Hatta hiçbir dönemde önerilmez. İyi çalışmalar.

14. Ersoy Doğru

Ersoy Doğru Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    pc sistem uzmanı
    Yer:
    istanbul
    öncelikle cevabınız için teşekkür ediyorum definasyon derken bilmiyorum terimleri k.bakmayın ama bel için yana sopayla epilme ve üstüne cıkıp saga sole donme aletıne cıkıyorum kosu bısıklet vs. yapıyorum günlük kalori miktarımı bilmiyorum normal yiyorum yemeğimi yağsız ve pilav mkarna tavuk fazla yemeye çalışıyorum oakdar çok yersemde göbek yaparım ama diye düşünüyorum aslada azmimden vazgeçicek değilim 2 senede olmazda 3 senede olur ama olucak çabalıyorum çünkü sabır işi bu spor profesyönel serbest dalıcıyım zıpkınla balık avı yüzmeyide bıraktım kış dolayısıyla ve işlerimden ötürü sadece vg ye ağırlık veriyorum şuanda

15. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    yorum yapan arkadaşlar neye göre gelişme var diyor cok merak ediyorum , Ersoy Doğru nun bu spora baslamadan önceki vücudunu gördülermi ? varmı fotoğrafı yada bilgileri? ben göremedim belkide alt yapısı zaten vardı bu sporda bi etki göremedi? belki cok etki gördü cok kötüydü vücudu?

Ersoy Doğru bu spora baslamadan önceki fotoğraflarınızı yada bilgilerinizide paylaşınki gelişme varmı yokmu yorum yapabilelim şuan sadece vücut hakkında yorum yapılır şu bölgen şuna göre geri kalmş yada daha iyi gibi ...

16. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zayıflatma, Yarışma diyeti, Yağ yakımı vb.
    Yer:
    İzmir
    1. post bize fikir verme açısından yetersiz bile olsa en azından yorum yapabiliriz bence. Tabii keşke daha çeşitli öncesi fotoğrafların olsaydı daha sağlıklı olurdu.

Büyümek için yemek zorundasın. Göbek olur yağlanırım diye korkarsan limitlerini çabuk doldurur ve o limiti aşmakta zorlanırsın. Eğer çabuk yağlanan vücudun varsa saat 18 den sonra karbonhidrat tüketmemeye çalış ya da minimumda tut.

Şu ikilileri öğünlerinde yanyana bulundurmaya çalış

Karbonhidrat+protein ( yağ yok)
    Protein+yağ (karbonhidrat yok)

Bu şekilde vücudunda yağlanmanın önüne geçmiş olursun. Her hafta kilonda 0,5 kg artış oluyorsa bence beslenmen yeterlidir. Hele ki sen daha işin başındasın vücudun en çabuk şekilde biçimlenme kaslanma dönemi. Bu yüzden tartıda her zaman kendini kontrol et. Zaten göreceksin ki kilon artıcak fakat hiçte yağlı bir görünümün olmayacak. Az biraz yağlanırsanda nisan ayı gibi diyete girer düzeltirsin.

Tüm hareketleri nizami yapmaya çalış. Bırak salondakiler 2 katını kaldırsın sen yeterki nizami yap. Her hafta kendini zorla taktığın ağırlıkları arttırmaya çalış. Zaten kilo aldıkça ağırlıklarda kendiliğinden aratacak.

Ayrıca dinlenmede çok önemli . Hergün tek kas grubu çalıştırmıyorsan salona hergün gitme. Vücuda dinlenmesi için süre ver. Sürantrene olma. Bu siteyi hatmet. Zamanı geldiğinde tüm konular hakkında kesin fikirlerin oluşacaktır.

residente_calle bunu beğendi.
  17. Ersoy Doğru

Ersoy Doğru Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    pc sistem uzmanı
    Yer:
    istanbul
    Mod Arkadaş resimeler için çok sağol öncelikle Achilles1980 size gelince değerli bilgileriniz bana yol göstericek emin olabilirsniz sagolun gelişmerlimi paylaşmaya devam ediceğim

18. hazareis

hazareis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sanirim Düzenli Çalışmamışın Body Yapmayan BiR İnsan Vücuduyla Arasında Fark yok

19. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Bence ilk önce cardio gerekli diye düşünüyorum. Gelişimi belli bir süre daha iyi takip edebilme açısından daha sağlıklı olabilir.

20. Ersoy Doğru

Ersoy Doğru Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    pc sistem uzmanı
    Yer:
    istanbul
    Başlamadan Önceki halim böyleydi hemen hemen arkadaşlar kg aldım şuanda görenelr iri olmuşsun diyolar.

Ekli Dosyalar:

• T100.jpg
      T100.jpg
      Dosya Boyutu:
      91,2 KB
      Görüntüleme:
      357

Sayfayı Paylaş