3 Aylık Çalışmam ve İhtiyac duyduğum Eleştri ve Tavsiyeler..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ozan ünal tarafından 29 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ozan ünal

ozan ünal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Şubat 2011 de başladım 2 ay düzenli gittim daha sonra maddi sıkıntım yüzünden 1 ay bıraktım sonra tekrar başladım 3. ayımı bitiriyorum önümüzdeki hafta.. Toplamda 3 ay yaptım yani bu işi araları saymazsak.Kiloda 62 den 68 e cıktım protein tozu desteği aldım 2 kilo civarı. 10 gündür de Universal amino 2700 kullanmaktayım.Yaş 17, Boy 181, Kilo 68 Ölçülerimi daha sonra ekleyeceğim . Önerilerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum . Bu sporla ilgili çok kişi çok şey söyleyip kafamı karıştırıyor lütfen bilgisine gerçekten güvenen biri tavsiyelerinden mahrum etmesin beni. Şimdiden teşekkürler..

Ekli Dosyalar:

2. cekodaya

cekodaya Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    KPSS hazırlanıyom.Bu sefer olacak inşallah panpa
    Yer:
    esenler
    Çok bilmişlik gibi olmasın oncelikle soyleyeceklerim için bir kusurum olursa affola

Öncelikle kilo almalısın,vücudunda kütle yok göğüs sıfır avantajında var tabiki vücudun yağsız carn,t,n desteğine ihtiyac duymazsın:D İkincisi daha dur yolun başındayken hemen amino wheye girşmissin.Hele bir dur vücut kimyasını bir bulsun 6 ay falan düzenli bir beslenmeyle takviyeni alırsın:DAma illa ben kullancam diyorsan 3 marka gainer var.hardline,optimum ve gainfast gönlün hangisini arzuluyorsa ve paran hangisine yetiyorsa onu kullan:DDaha da yardım istersen özelden hallederiz

ozan ünal bunu beğendi.
  3. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    5 kilo daha aldıktan sonra daha iyi şekle gireceğini düşünüyorum, iyi altyapı oluşturmuşsun gibi görünüyor. Kolay gelsin. :)

ozan ünal bunu beğendi.
  4. ozan ünal

ozan ünal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Yorumun ve eleştirin için ayrı ayrı teşekkür ederim . Kütle konusunda haklısın bende hacimlenmeye yönelik çalışmayı çok istiyorum fakat salondaki hocam yağlanmadan sırf kasa yönelik çalışmamı istiyo bende ne yapacağımı şaşırdım doğrusu.

Sayfayı Paylaş