3. Ayimdayim , bir kaç. Sorum olucakti ?beslenme şeklimle birlikte.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tugi190794 tarafından 30 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    valla ne kadar konu açtıysam hepsi boşa resmen ..

sorum : kollarda istedigim hacime gelemiyorum hatta hiç alamıyorum 3 aydır yapıyorum başladıgımda 29 cm di şimdi 30.5 cm soğuk kollar . diger bolgelerım cok güzel şekilde çalışıyor ve hacim şekil alıyorlar.. ama ben bu zamana kadar triceps hiç çalıştırmıyordum diyebilirim belkide 3ay boyunca 3-4 idman triceps yapmışımdır yani .. çoğu kişi bu yüzden hacim alamadıgımı söylediler bi de size danışmak istedim.. biceps ve triceps için nasıl bi idman yapabilirim hangi hareketlerle isimleri biliyorum..
    barberl curl 30 -35 kg nizami - benc press 50 kg nizami - dambell hareketlerınde 10kg - 12 kg rahatlıkla yapabiliyorum , istedigim hacim atmak bicep ve tricepste . ama düz şekilde degil yani kasın yuvarlak olarak hacimlemesini istiyorum ..
    boy:1.74
    kilo : 71
    soguk kollarım : 30.5
    omuz:116
    gogus : 96
    bacak : 53

beslenme :
    sabah 3 yumurta , 1 avuç içi beyaz peynır 2 dılım ekmek , 1 bardak çay.
    öğlen: okulda oluyorum yarım ekmek nuget yada etli bişeyler yemeye calısyorum.
    okuldan geldıkten sonra saat 3 : pilav yada makarna yanında tavuk . 1 yada 2 but kadar .
    20 dk sonra : hardlıne progaıner süt ile beraber .
    1.5 - 2 saat kadar bişey yemiyorum idmana gidiyorum idmandan 30dk once 2 kapsul hardlıne argınne amıno alıyorum .
    saat 6.30 idman 7.30 -.7.40 gibi bitiyor ve idmandan sonra hardlıne progaıner alıyorum süt ile beraber tekrar .
    akşam saat 8 : evde olmuş oluyorum , 1 tabak çorba içiyorm , biraz sebze ve makarna yada pilav üstü nohut , fasulye tarzı bişey
    akşam saat 9 -10 : hardlıne argınne amıno alıp yatıyorum .

bana onerebılcegınız ,eksiklerim , yardımlarınız ? :))

2. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    biceps için baebel curl,standing dumbble curl,scot curl yapabilirsin.triceps için dips,lying triceps extension,pushdown yaralı olacağını düşünüyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:50 ----------

Bir de arginine zayıflamak için genelde kullanılır.Gainer de kilo almak için nasıl bir beslenme tarzı kararsız kalmışsın heralde.Beslenmen zaten iyi gözüküyor.Protein tozu alman daha iyi olacaktır.Yeni başlayanlar için de weider premium whey protein tozunu öneririm.Daha ağır kaldırıp hacim yapmak adına .

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:54 ----------

Bence gainer kullanmana gerek yok.Arginine hiç kullanam derim.Hacim yapmak istiyorsan.

3. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    bilgilerin için sağol . kiloyu 75 yapıp proteıne geçmeyi düşünüyorum . ama kimisi diyor hacim için karbonhidrat ağırlıklı olmalı falan karışık kafam :)

4. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Bişey değil.Sen herkesin lafına kulak asma.Bak şimdi kilo almak için gainer alırsın sonra hızlı kilo artışından yüzün şişer bu sefer de kilo vermeye çalışırsın.Benden söylemesi.

Sayfayı Paylaş