3 AYDIR Calısıyorum Agırlık Arttırmalıyımıym ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Whatsup tarafından 20 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Whatsup

Whatsup Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    İStanbul
    Sırta 35k Basıyorum
    Gogus hareketlerını yapamıyorum cok zorlanıyorum
    leg extesion 25kg
    kollar vs 5kg luk dambıllarla calısıyorum

boy 165 kg 60

basdıgım kıloları arttırmak ıstıyorum ama olmuyor yardımcı olurmsunuz

mekıkde 3x25 set zor atıyorum

buarda yasım 17

2. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    Antremandan Önce Karbonhidrat Alımını Gereği Kadar Yapıyor musun ? Yapıyorsan Bir Sorun Olmalı . Doktora Danışmalısın . Yani BB için 3 ay az bir süre olsa da 3 ay gibi bir sürede aynı ağırlıklarla çalışmak ilginç . Yada bana ilginç geliyor . Kuzenim geliyor salona benimle . ilk başlarda 10 kg Bench Press Yaparken 4 ay sonra ( şimdi ) 50 kg civarı basıyor . Neyse Uzattım Biraz Galiba :)

3. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    bencede bir sorun var sanırım beslenme kötü ondan kaynaklı olabilir hele göğüs basamamak çok garip geldi ben ilk ay 20 kilo basıyordum makinada bence hocanızla konuşun bu konuyu.

4. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Beslenmeni kontrol et herseyden yemeye çalış çunku hersey denge içindedir 1şeyi eksik bırakırsan aksaklıklar çıkar.

Bence ağırlık arttırma konusunda acele etme kilo kazandıkca zaten onları arttırmaya baslicaksn

5. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Temeli sağlam yapamadın yada güzel beslenmiyorsun. Temelde pramit 3x12-10-8 vs yapacaktın, 2. ayda 4x12 ve 3. aylarda durumuna göre hacime başlyacaktın. 3x8-10 vs. 3. Ayında eğer hala mekikde 25 i geçemiyorsan beslenmeni yada idmanını gözden geçir.
    Nizami ve doğru yapıp yapmadığına, protein ve karbonhidrat lı besinler tüketip tüketmediğine bak. Yinede herşey doğru ise ya temelinde yada sende bir problem olabilir

6. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    arkadaşların söylediklerine katılıyorum .
    ve tüm bunların yanında istek , isteyerek azimli bir şekilde çalışmanın da beslenme kadar önemli olduğunu düşünüyorum . Gogus hareketlerını yapamıyorum cok zorlanıyorum demişsin ama ben bunu anlamadım . herhalde bu mantıkla ağırlık arttırmak da zor geliyor .

7. Whatsup

Whatsup Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    İStanbul
    Ya Gogus Calısdıgmı zannedıyordum ben wıde grıp yapıyorum oda 25kg da halbukı oda sırtmıs gogus calısalı dambıllarla yapıyorum ama makınada 15kg u gecemıyorum cok komık bi durum
    ve setlerım 3x8 35kg wide push down mekikk ıcnde 8 dakika karın egzerzisi die gecen bı olay gordum onu yapmaya calısıyorum bnm sorunum sadece karında ve gogusde :S ve ewet pek duzenlı beslenemıyorum okula 6:30 da gıdıp aksam 5 de gelıyorum ne onerırsınız bol bol yogurt vs yıyorum ve amınoasıt kullanmaya basladım 1 haftadır antrenman oncesı 2 tablet ve sonrası 2 tablet ve son olarak bu calısmaları evde yapıyorum antrenor eksıklıgı hıssedılıyor :(

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:17 ----------

sadece dambıllarla calısdıgım kılolar aynı yanı sırta basladıgımda 15 kg basıyordum ama hıc temelım yoktu yanı agırlık calısma yanı bu yasıma kadar hıcbı ısle ugrasmamıstım sadece futbolla ugrasıyordum

Sayfayı Paylaş