3 ayda en hızlı şekilde kilo vermek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve witchking tarafından 13 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. witchking

witchking Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Kilo vermek için 1 hafta önce salona yazıldım. Amacım 3-4 ay gibi bir sürede hızlı bir şekilde kilo vermek istiyorum. Yaşım 21 Boyum 1.92 kilom 117. Sizlerden ricam bana yol göstermeniz. Öncelikli hedefim hızlı kilo vermek. Bunu salonda ne şekilde, hangi periyotlarla ve hangi set-tekrar sayılarıyla başarabilirim? Birde ağırlık çalışırken en fazla enerjiyi nasıl harcarız? Yüksek ağırlık-10-12 tekrar mı yoksa az ağırlık-maximum(20 ve fazlası) tekrar mı? Yanlış spor yapmaktan korkuyorum. Geçen sene 1 ay salona gitmiştim ve 1 ayda 8 kilo vermiştim ve bunu da salondaki aletlerde çok tekrar ( en az 20 tekrar) - orta ağırlık ile başarmıştım fakat sanırım bu izlediğim yöntem yanlış olacakki sanki geçen sene ile bu sene arasında bir güç kaybım var. Tekrar aynı hataya düşmemek için yardımınıza ihtiyacım var.
    Teşekkürler...

2. klopop

klopop Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hızlı bi şekilde kilo vermek bence senin aleyhine olur... acele etmeden yavaş yavaş ver çok düşük kalorili diyetler uygulama yemen içmen yağsız şekersiz olsun. bol bol spor yap jogging felan bisiklette olabilir, spora yazıldıysan ordaki hocandanda bilgi alabilirsin...

Sayfayı Paylaş