3 ayda 20 kilo vermem mümkünmü

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve zindan7000 tarafından 29 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. zindan7000

zindan7000 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Sistem yöneticisi
    Yer:
    Ankara
    Merhaba arkadaşlar öncelikler bu sitede olmaktan çok mutluyum simdiden cevaplarıız için teşekkürler.

Arkadaşlar benim boyum 183 ve kilom 106 , 27 yaşındayım. Body e nereden ve nasıl başlayacagımı bilmiyorum 1 haftadır yemeklerime çok dikkat ediyorum ve güçten düşmemek için pharmaton vitanin minarel kullanıyorum birde yeşil çay içiyorum 20li paket olarak aldım cubuk tarcın ve limon ilave ederek günde bir tane içiyorum .

3 ay içinde 20 kilo vermem mümkünmü veya nasıl bir yol izlemeliyim spor salonuna gidemem fakat evde kondiksyon pisikleti. dambıl (50kg) ,bükbük gibi spor aletleri var nasıl bir yol izleyim ,yardımlarınıza muhtacım teşekkürler

2. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    3 ay içinde 20 kilo verebilmen mümkün.Hatta 1 ayda bile mümkün.Fakat vücudunda sarkma olacaktır ve en önemlisi sağlığını tehlikeye atacaksın.Yavaş yavaş spor ve diyetine dikkat ederek ver sağlığından olma.

3. boss333

boss333 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bence 3 ayda 20 kilo verilebilir fakat bukadar fazla kiloyu kısa sürede vermek çokta sağlıklı olmaz heralde.Bende 3 ayda 13kg kadar verdim ama evde nekadar başarılı olur bilmiyorum.Bence neyapıp edip bir spor salonuna gitmende fayda var .

4. atakan21

atakan21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Spor salonu illa sartmı arkadaslar. ordada bu ağır kilo ile yürüme bantı kosu yapınca ekrem ağırısı yapıyor. bende 106 kiloyum ama 118den düştüm

5. zindan7000

zindan7000 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Sistem yöneticisi
    Yer:
    Ankara
    spor salonuna gitme imkanım yok malesef arkadaşlar bu doğrultuda ne yapmam gerekir ve pharmaton kilo aldırırmı kullanayım mı

6. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Ben 150 kilodan 109'a düştüm.Spor salonu bence şart.Bende spor salonuna gitmeden başladım sadece yürüyüş ve parklarda bulunan aletler ile ama yeterli olmuyor.En azından bana yeterli olmadı spor salonuna yazıldım düzenli bir şekilde antremanlarımı aksatmadım istediğim kiloyu verdim.Daha da vereceğim 19 kilo var.

7. boss333

boss333 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Genellikle evde yapılan spor pek etkili olmuyor bence.Ev ortamında olduğu için insan fazla sallıyor pek umursamıyor.Spor salonu olunca insan gidip çalışmak zorundaymış gibi hissediyor.Spor salonunda çalışarak daha fazla verim alabilirsiniz diye düşünüyorum

8. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    3 ayda 20 kilo verilebilir ama ne kadar sağlıklı olduğu konusu tartışılır sağlıklı olarak ayda en fazla 4 kilo verilebilir.Her gün 45 dakika yürüyüş ve 6 öğün yemek ile çok rahat zayıflanabiliyor(ama sakın yanlış anlaşılmasın eskiden tek öğünde yediğini 2 ye bölüceksin 1 tabak yerine yarım tabak yiyeceksin zaten normalde 3 öğün yiyorken öğünleri böldüğünde 6 öğün yemiş olucaksın.).Kendim denedim ve hala deniyorum baya bir faydası oldu hemde sağlığımdan olmadan zaten zayıflama matematik işi ihtiyacından fazla yersen kilo alırsın az yersen kilo verirsin.45 dakika yürüyüş ile 300 kaloriden fazla yakılabilir.(tabi sabah yürürsen metobolizma hızlanır ve akşama kadar 200 kalori daha fazla yaktığını okumuştum.)(yaş,cinsiyet ve kilo fark edebilir yani 80 kilo biri ile 60 kilo biri 45 dakika yürüdüğünde aynı miktarda kalori yakmaz.) günlük kalori ihtiyacından 200 kalori az yesen 300+200=500 kalori eder 1 kilo verebilmen içinse 7200 kalori yakman lazım haftada yarım kilo verebilirsin zaten günde 1000 kaloriden daha fazla yakım önerilmiyor.Spor salonu illaki lazımmı dersen değil ama gidersen zayıflarken kas kütleside inşa edebilirsin,salondaki hocan sana yardımcı olucağından daha kolay kilo verebilirsin.Dambılların ile flexor hocanın ev için dambıl programı var sana kesinlikle yardımı dokunur programı uygulayıp çok iyi sonuç alanlar var forumda yeşil çayı bende içiyorum yağ yakımına yardımcı olduğunu duymuştum.Umarım yardımım dokunmuştur.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:12 ----------

Bu konuda kesinlikle katılıyorum ama programa uyup azimle çalışılırsa evdeki sporda etkili olabilir.

9. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-23'e aykırı başlık açmak!

Madde 23- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!
    Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmışmıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme
    ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi? .... vb..

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş