3 Ayda İnanılmaz Değişim -Before & After İçerir :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve stanone tarafından 1 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. stanone

stanone Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar yeniden merhaba,

şağı yukarı 3-3.5 ay yoğun ve hummalı, haftada 4 günlük bir spor aktivitem vardı kişisel sebeplerden ötürü 3ay kadar ara vermiştim ve bu hummalı spor sürecimde inanılmaz hacim ve kütle kazandım,

iş yerindeki arkadaşlarım yazında gelmesiyle kısa kollu gömlek giymeye başlayınca bendeki değişime inanamadılar, mahallede gören tüm arkadaşlarım "oha sana nolmuş" nidalarında bulundular, pas vermeyen kızlar selam görüşelim bir ara demeye başladılar dötüm başım oynadı bu süreçte o ayrı :D

kendimden yola çıkarak bir takım bilgiler paylaşacağım, birilerini işine yarayabilir,

Haftada 4gün spor demiştim o da şu şekilde;
    p.tesi: ön kol + göğüs
    salı : karın hareketleri
    çarş: omuz + arka kol
    cuma: bacak + kanat

Kullandığım Supplementler:

-Weider Power Whey
    -Weider All Free Form BCAA
    -Weider L-Glutamine
    -Weider Amino 2200
    -Weider Tri-Complex Tribulus
    -Weider Pure Creatine
    -Weider NOS-X 10

ozamanlar para sıkıntım yoktu aşağı yukarı 970 lirayamı ne maal olmuştu ürünler, şimdilerde 350 lirayla vücut yapıcam diye uğraşıyorum orası ayrı :))

bu kadar ürünle bende vücut yaparım der herkes ama işin içine girince işin rengi değişiyor beyler, öncelikle bütün hareketlerin hakkını vermek gerekiyor yani hareketi doğru yapabileceğin kiloyla yapmak.

ve asıl can alıcı nokta herkesin bildiği gibi beslenmeden geçiyor ama ben onu pek beceremediğim için kendimce çözümler buldum, tuzu, şekeri, tatlıyı, yağlıyı, hamur işini, ekmeği ve alkolü tamamen bıraktım.
    günde 3 ana, 4 de ara öğün olmak üzere 7 öğün besleniyordum,
    onu da şu şekilde yapıyordum;

kalkar kalkmaz protein tozu
    1saat sonra yani 8de kahvaltı + 5-6 bıldırcın yumurtası yada tavuk yumurtası
    10buçuk gibi bir adet elma olabilir
    12buçuk protein ağırlıklı yemek
    3buçuk gibi 2adet muz
    spordan önce 5buçuk gibi 1tabak makarna yada a-101 de satılan 160gr ton balığı hiç bulamazsam 2yumurtalı sucuklu yumurta
    spordan 1saat önce
    kutu arkasında yazan ölçülerde amino, bcaa, tribulus
    spora yarım saat yada 45dk kala creatin ve Nos-x 10
    7buçuk-8gibi 1-1.15dk spor
    spordan hemen sonra protein, amino, bcaa
    aşaığı yukarı 1saat sonra evde oluyordum (salona evim oldukça uzak) eve gelir gelmez varsa protein ağırlıklı bir beslenme yoksa ne var ne yoksa :D
    yatmadan önce glutamin

şeklinde bir kombinasyonum vardı,

bu kombinasyon ve beslenmeye başladığımda 70kg idim bu süreç sonunda 80kg oldum ve tam istediğim bir vücuda neredeyse sahip oldum (çok az göbek çıkmıştı :p)

bu da değişim resmim;

2. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    supplementlerın değil de yedıgın yemegınde hakkını vermişin :D
    glutamini ben spordan hemen sonra alıyorum nie gece kullanıyorsun merak ettim ?

3. stanone

stanone Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    belli bi zaman sonra vücut alışıyo metabolizma iyice hızlanıyo, 3saatte bir bişeyler yemezsem açlıktan başım dönüyordu :D
    kafama göreydi kardeşim ya öyle birşeye dayanarak değil bazen spor sonrası proteine karıştırıp alıyordum, uzun yıllardır spora yapan bir arkadaşım var, salonda bodym kendisi, onun çok büyük payı var büyük emeği var üzerimde Allah razı olsun ondan da :)

ama bırakınca gitti be aga 3ay oldu, şimdi yeniden başladım hayırlısıyla bakalım :)

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş