3 Aydır Cardio+Diyet yapıyorum değişen birşey yok

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve AzizK tarafından 20 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. AzizK

AzizK Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    3 aydır cardio+diyet yapıyorum haftanın her günü 20 dakika koşu bandında yürüyorum ve yanı sıra basketbol oynuyorum boyum 1.70 82 kg den 72 kg ye düştüm fakat vücudumda hiçbir değişiklik olmadı vücudum aşırı yağlı göbek ve göğüs bölgesi öncelikle buralar çok yağlı kilo vermeme rağmen gitmiyor bu yağlar nedeni ne olabilir bunların gerçekten bu iş rahatsız etmeye başladı veya bu cardio+diyet yanında mekik şınav gibi programlardamı eklemeliyim 2 adet 6kg lik dumbell'im var işe yarayacak bir hareketler varsa lütfen bildirin.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş