3. ay sonu ve biceps?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve HughJackman tarafından 3 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. HughJackman

HughJackman Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar BB de 3. ayımı doldurdum sayılır fakat biceps ölçüm bana biraz geri kaldı gibi geliyor.Bilmiyorum siz ne diceksiniz ama şunuda belirtmek isterim 3 ayda baya bir antrenman eksiğim oldu desem yalan olmaz.Gelelim ölçülere her iki kolumda 2 şer cm yükseldi sol 29dan31 sağ 30dan32 oldu
    sizce 3 ayı doldurmuş fakat bu 3 ay içerisinde antrenman eksiği olan biri için düşük bir yükselişmi yoksa normalmi.Bu arada yaşım yakında 17 olcak boy 1.65 kilom 58.Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden herkese teşekkürler.

2. 007EMRE

007EMRE Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Biceps kası ölçü almakta en zor olan kas gruplarından biridir.Düzensiz gittiğin halde 2 cm artmış.Beslenmene tam dikkat edip düzenli antrenman yapsaydın belki 4-5 cm artardı.

3. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Kol kalınlığın da beslenmene bağlı olarak değişicek.Sen 3 ayda 15kg alıpta bu konuyu acsan az derdim ama 58kg de o kol normal iyi bile sayılır :)

4. HughJackman

HughJackman Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Ben bu 3 ay içerisinde 8 kilo aldım zaten 50idim 58 oldum.İyide insanın bi boy kilo orantısı var ben kolumu 40 cm hiçmi yapamıcam yani 40 cm yapmam için kiloyu artır diceksiniz 1.65 boyda 70 üstü kilo abes olmazmı?:)

5. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    evet abes olur tabi.benimde boyum 1.78 kilom 72 kolum en fazla 42-43 olur yani şu andada iyiler zaten :D

6. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent

Vücut düzgün olunca abes olmuyo merak etme :)

e 58 kiloda kimin kolunun 40+ cm oldugunu gordun? :) :)

Ha şu var sen yavas yavas kilo alırsın mesela 75kg de 42 cm kolun olur.Hızlı kilo alırsan zatn cogu yağ olucagı için en fazla 38 falan olur 75kg de.

O yüzden biraz sabret ileriki zamanda istedgn ölçüyü yakalarsın.

7. HughJackman

HughJackman Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    3 ay bitti bakalım neler olacak 1 sene yi tamamladıktan sonra kendimi çok merak ediyorum:)

Sayfayı Paylaş