3. Ay porgrami

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve vayvay1231 tarafından 4 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. vayvay1231

vayvay1231 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hocam 2 haftadır programım yogun diye bacağı ve karın hareketlerini haftanın off günlerine koydu.

yani

pazartesi-salı günü çalıştırdığım kas grubunu çarşamba mola verip perşembe cuma günü aynı hareketlerle tekrar çalıştırıyordum. Egzerzisimin içinde Pazartesi karın, salıda bacak hareketleri vardı. böylece çarşamba ara verip perşembe cuma tekrardan aynı hareketleri çalışıyordum.

ancak hocam bacak ve karına normal programdan kaldırıp, of günlerim olan çarşamba-cumartesi gününe yaydı. çarşambaya sadece bacak, cumartesiye sadece karın yaptırıyor. yani normal programda yaptığım bacak-karın hareketlerini artık yapmıyorum. off günlerimde sadece onları yapmaya başladım. pazar hiç bir antreman yok.

haftanın sadece bir günü bacak ve karın çalışmak doğrumudur. benim biraz kafam karıştı.

Son düzenleme: 4 Eylül 2012
  2. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
    Bence bir sakıncası yok ,çoğu kişi öyle yapıyor farklı bölgelerini farklı zamanlarda çalıştırıyor.

vayvay1231 bunu beğendi.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Hafta bir gun bacak uygun olacaktir.Karin ise hafta da 2-3 kere duruma gore calisilabilir.

Sayfayı Paylaş