1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

3 Ay Evde kendi programım

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve baky123 tarafından 5 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. baky123

baky123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    3 Ay Evde kendi programımla sonucum (3 ay dediğimde şu şekilde =1.ay dumbelli kaldırıp duruyordum ne yaptığımı bile bilmiyordum yani 2 ay sıkı çalışmam sonucu bu)

Eleştiriye açığım...

05.06.2012 (2).jpg

05.06.2012.jpg

Son düzenleme: 5 Haziran 2012
  2. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Dostum boyun kaç bilmiyorum ama benim 172 yaş oldu 18 yapabilecegim pek bşi yok 6 cm daha olaydı eydi ama şükür yinede sana tavsiyem daha 16 sın bence ihtiyaç olan önce güzel bir iskelet buna yön verebilecek yaştasın. yapın çirkin demiyorum daha iyisi için ..

3. baky123

baky123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    demek istediğini anladım galiba.
    17 yaşındayım body yapmamı önermiyosun galiba ama ben evde body yapmazsam bilgisayar başında daha beter olurum pek dışarı çıkmıyorum gezmiyorum :)

11~12 yaşlarında bilgisayara bağlandım boyum kilom tamamen berbattı yaşıtlarımdan 10cm rahat kısaydım sonradan düzelttm :/

not:boy 171 - 57~60kg bu arada kullandığım dumbeller 5kg+5kg yani 2 tane 5kg

Son düzenleme: 5 Haziran 2012
  4. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Basketbol falan oynayan arkadasların varmı? onlara takılmanı tavsiye ederim .. ben tam senin yaşlarındayken bnm en yakın arkdaslarım oynuyordu ben malesef hep geri çevirdim onların tekliflerini :( Bu yaşlarda adam gibi vücut kolay kolay cıkmaz zaten bunlarla ugraşacağına nasıl boy uzamamı tetiklerim ve nasıl daha iyi beslenirim bunları araştır ;)

baky123 ve Zapo bunu beğendi.
  5. baky123

baky123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    peki :)

artık boyu pek takmıyorum eskiden çok takardımda

6. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    bence iskelet sistemnin gelişimini tamamlamasını bekle body için. özellikle salonda BACAK calısrsan boy uzaması durur

7. Gebeş

Gebeş Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kolları hacimlendirmeye çalış dostum.

baky123 bunu beğendi.
  8. lchRB

lchRB Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    - 17 Yaşında spora başlamıcakta kaç yaşında başlıcak Allah aşkına ? Genetik olarak boyu kısa ama yapmasa bile en fazla 2-3 CM uzar yada uzamaz. Benimde yaşım 17 Boy 1.83 o konuda bi sıkıntım yok Allaha şükür. Ama Sırf boyu kısa diyede bu sporu daha sonraya erteleyecek bi neden yok.

- Aynen devam et dostum. Sakın bırakma , erteleme. Eksik olarakda Kollara önem ver. Sanırım çok ağır kaldırmaya çalışıyorsun ve hareketleri nizami yapmıyorsun. Nizami yapmadıktan sonra istersen 50 KG Biceps gir değişen birşey olmayacak .

baky123 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş