3 ay aradan sonra yeniden spor...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bebemakin tarafından 14 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bebemakin

bebemakin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle merhaba arkadaşlar. benim bir sorum olucaktı ama aslında çekiniyorum bunu sormaya ama sormadan geçmicem. 1 hafta önce neredeyse hayatımın teklifini aldım. arkadaşım modeldi ve bende yanında gittim o ara benimde fotoğraflarım çekilde modellik için bana teklif ettiler çok büyük şirketlerde çalışabileceğimi söylediler ilkönce bakım ypatım sivilcelerimdir dişlerimin beyazlatılmasıdır felan ondan sonra da büyükler için güzel bir düz karın ve kaslarım olması lazımmış. en azından göbek yerine düz karnın olsun dediler ve 15 tatilin sonuna kadar vaktim var. bende 1 aylık fitnessa yazıldım hergün gitmek şartıyla. kaslarımı dinlendirmeden hergün gitmem lazımmış düzenli beslenmeyle güzel bir vücuda sahip olabilirsin dedi 100 tl verdim yazıldım. bunun bana ne gibi zararları ne gibi yararları olur acaba ? biiyorum bana kızıcaksınız ama bunu merak ediyorum. bu arada 3 ay önce 3 aylık fitnessa yazıldım ve 3 ay gittikten sonra fitnessı bıraktım biraz ara verdim 3 ay kadar arada sırada koşu karın mekik şınav barfiks gibi antremanlar yaptım şimdi yeniden ağır bir çalışmaya başlıcam ne yapmamı önerirsiniz ? şimdiden vaktinizi aldığım için özür dilerim.
    bu arada boyum 1.80 civarı 1.79 1.78 olabilir kilom 70 :confused::confused:

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    3 ay uzun bir süre
    ilk kez başlıyormuş g,b, başlamazsan sakatlanabilirsin
    yeni başlayanlar için bir program denemelisin

Sayfayı Paylaş