1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

3 Ay 3 hafta oldu yorumlarınızı bekliyorum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve TeomanFB tarafından 27 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. TeomanFB

TeomanFB Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bankacı
    Yer:
    istanbul
    Vg sporuna başlayalı daha yeniyiz.haftanın 6 günü gidiyorum yaş 29 kilo 64 olarak başladım.Şuan 69 kiloyum.
    Diğer ölçülerimi bilmiyorum.Gainer kullanıyorum kilo almak için biraz.Ek olarak kreatin aliyorum.
    Tavsiyelerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme: 27 Kasım 2011
  2. serkanhancer

serkanhancer Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    vucut ıyı duruyor ama bıraz daha kutle koyman lazım.Kreatın ın yanına bıde proteın tozu koy daha ıyı olur

TeomanFB bunu beğendi.
  3. Smiley

Smiley Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    valla helal olsun, benim 1 yılda yapamadıgımı millet 3 ayda yapıyor. tbrkler...

ysn ve TeomanFB bunu beğendi.
  4. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Haftada 6 gün mü , nekadar sağlıklı sizce ?
    Daha 3 aylık sporcu ...
    Bence vücudu gereğinden fazla zorluyosun , kötü sonuclar doğurabilir :)

5. TeomanFB

TeomanFB Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bankacı
    Yer:
    istanbul
    Kendimi çok fazla yormuyorum ve zorlamıyorum ...
    her akşam eve gelince spordan 25x 4 set şınav çekiyorum...
    3 aylık dediniz gibi yeniyim ancak yorulmuyorum ve bitkin olmuyorum vücut olarak da herhangi bir bölgemde sıkıntı oluşmadı...Bu vg sabır ve zaman işi çok iyi biliyorum ama akşam olduğunda işten gelince gitmeyince içim bir kötü oluyor alıştı vücut her akşam gitmeye :)
    bench_O

6. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    altyapınız var gibi duruyor
    hangi sporları yapmıştınız
    birde ölçülerinizi yazarmısınız

7. TeomanFB

TeomanFB Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bankacı
    Yer:
    istanbul
    Açık konuşmak gerekirse hayatım boyunca 2001 yılında 3 ay vg yapmıştım üniversite zamanında ancak sonra bıraktım tabi tek alt yapı bu başka hiçbir sporla uğraşmadım...
    Ölçülerimi inan bilmiyorum ne şekilde alınıyor onuda bilmiyorum merak etmedim hiç.İlk başladığım günden bugüne aynanın karşına geçip bakınca gelişme olduğunu anlayınca ölçme hevesinde bulunmadım yerimde saysam ölçerdim ama bu akşam ölçmeye çalışayım yazarım..

Son düzenleme: 28 Kasım 2011
  8. TeomanFB

TeomanFB Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bankacı
    Yer:
    istanbul
    Çok fazla yorum yapılmamış ama teşekkürler yinede

9. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    En büyük eksin karın kaslarının olmaması o kiloda ben karın kası beklerdim sizden lütfen onun üzerindede çalışın bir vücüdü bana göre tabi tamamlayan bir kas

genel olarak vücüt çok iyi 3 aya göre geçmiş halini bilmiyoruz spor öncesi resmini koysaydın çok daha iyi olurdu ama bu vücüt 3 ay için çok başarılı ben kaç zamandır gidiyorum ve sizin gelişiminiz gerçekten çok iyi bana göre

Bana göre en büyük eksiğin karın kasların lütfen onları çalıştır. gördüğüm kadarıyla yağ oranın düşük çünkü

10. TeomanFB

TeomanFB Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bankacı
    Yer:
    istanbul
    Yorum yapan arkadaşlar ve tavsiyeler için teşekkürler

11. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Vücudunuz 3 aya göre güzel duruyor .

Arkadaşların da dediği gibi mide kaslarınızın görünürde olmaması şu anda en göze çarpan yer , çalışmanızı tavsiye ederim...

Birde haftada 6 gün gidiyorum demişsiniz , her gittiğinizde farklı bölgeyi mi çalıştırıyorsunuz yoksa belli bir programı haftanın 6 günü mü uyguluyorsunuz ?

Ayrıca size izninizle bir tavsiyede bulunmak istiyorum , akşamları eve gelince şınav çekiyorum demişsiniz , bence bu şınavı çekmenize gerek yok. Salonda zorlanmıyorum demişsiniz , eğer salonda zorlanmıyorsanız ya siz kendinize göre hafif ağırlıklarla çalışıyorsunuz yada vücudunuz programa alışmış , programınızın değiştirilmesi gerekiyordur ...

Spor hayatınızda başarılar , İyi akşamlar ,,

12. Abdullah Tomba

Abdullah Tomba Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Yorulmuyorum bitkin olmuyorum demişşiniz fakat olay burda yorulmamanız değil vucudunuza en az 2 gun süre verip dinlendirip kas oluşumunu sağlaması lazım siz gereğinden fazla giderek bunu engelliyosunuz bence haftada 5 gün gidip 2 gün dinlenseniz vucut kendını 2 gun ıcınde tamir eder ve gelişiminiz hızlanır yoksa spordan sonra alınan ek destek sızın zaten yorgunlugunuzu alır. saygılar

13. TeomanFB

TeomanFB Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bankacı
    Yer:
    istanbul

Pazartesi göğüs ön kol
    Salı kanat bacak
    Çarşamba omuz arka kol çalışıyorum..
    Haftada 2 tur dönüyorum bu programı.süper setle çalışıyorum.max ağırlık min 4 tekrar ile 6 set şeklinde..
    Yorulmuyorum tabiri ise şınav çekebilecek kadar oluyorum yinede..
    mide kasları için bekletiyor nisan ayına kadar üst biraz daha gelişsin diyor hoca

14. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Haftada 6 gün normal bence ben bile başlıyalı 2 hafta oldu haftada 4 gün gidiyorum

15. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    İşinize karışmak istemem ama bana sorarsanız bu programı haftada 3 gün olarak uygulayın ve diğer 4 günü dinlenerek geçirin derim .

Eğer her gün farklı bir bölgeyi çalıştırıyor olsaydınız birşey diyemezdim ama 6 gün boyunca vücudu komple çalıştırmak , üstüne eve gelince şınav çekmek vücudu çok fazla zorlayacaktır.

Bu zorlanmaya vücudunuzun dayanması için çok iyi beslenme ve elinizden geldiği kadar dinlenme programı uygulamaya çalışmalısınız diye düşünüyorum.

Mide içinse en azından ön çalışma olması amacıyla bir kaç mide hareketi yapılmalı diye düşünüyorum ...

Yinede tercih sizin ,
    Spor hayatınızda başarılar , İyi günler ,,
    6 gün normal olabilir ama ona görede beslenme ve dinlenme programı uygulanmalı ... Ki başlardaki gelişim artarak devam etsin . Eğer beslenme ve dinlenme iyi olmazsa vücut gelişimi durur ve Allah korusun vücut overtraining olma yolunda hızla ilerler...

Hepimizin bildiği gibi vücudumuzun gelişmesi için idman kadar beslenme ve dinlenme de önemlidir. Sadece birini yapıp diğerlerini boşlarsak boşa kürek çekmiş oluruz .

6 gün çalışmada her gün ayrı bölge çalışılsa sorun olmaz ama tüm vücut arada dinlenme olmadan her gün çalıştırılırsa bir sorun oluşma riski yüksek olur kanaatindeyim...

Spor hayatınızda başarılar , İyi günler ,,

Sayfayı Paylaş