3.ayım yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve brkhn94 tarafından 24 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. brkhn94

brkhn94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Yaşım 18 boyum 1.90 ve kilomda 90
    3 aydır spor yapıyorum aslında ilk 2 ayım düzenliydi 3.ayımda okullar acıldıgı için biraz düzensiz olmaya başladı ama en kötü haftada 2-3 gün gidiyorum
    Sormak istediğim Dün yurtdısından Precision Engineered hardcore series high potency formula Creatine caps 700 mg HPIC PURE CREATİNE MONOHYDRATE
    for lean Muscle,Endurance,strenght,power & Recovery üstünde tamamen böyle yazıyor bunu Nasıl Kullanmalıyım Daha Dogrusu bunu kullanmalımıyım Ne işe yarar Ve ayrıca multipower formula 80 protein tozu var elimde Bana ne önerirsiniz ?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Creatine icin cok erken en az 6 ay saglam spor yaptiktan sonra duraklama goruldugunde kullanmalisin.Kaldir rafa zamani gelince kullanirsin. Beslenmende eksiklik varsa protein takviyesini sabahlari kahvalti oncesi alabilirsin.

3. brkhn94

brkhn94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BEslenmede Söyle eksiğim var Asla balık ve et felan yemem böyle bir eksikil var sadece

4. brhmcr

brhmcr Guest

Et filan???? Hicbir et mi yemiyorsun?

5. gohardorgohome

gohardorgohome Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Polonya
    ? Böyle bir eksiklik var "sadece" dediğin sadece senin hayat damarın.Bilmem nasıl halledersin ama eğer bu spora gönül veriyorsan yada verme yolundaysan etle sevgili ol.Ve bu mesajımdanda sadece et yeterlidir anlamını çıkarma.

6. brhmcr

brhmcr Guest

Cok iddiali olmus vejeteryan olup da bu sporu layikiyla yapanlarda var.Ama vejeteryanligi secmediyse yese iyi olur yememiyor diye olmayacak da degil.

7. brkhn94

brkhn94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Vejeteryan gibi bişeyim diyebilirim Balıgın hiç bir türünü sevmem Etide sadece iskender veya döner şeklinde severim Yani onlarda zararlı olanlar sanırsam Tavuguda sadece But olaraktan yiyebiliyorum onuda zorla :)

8. gohardorgohome

gohardorgohome Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Polonya
    elbette vardır demek istediğim -abi ben yiyemiyorum hem yemedende yapanlar varmış demek yerine sevmeye çalışılabilir.Ayrıca vejeteryan olupta bu sporu yapan insanların Et ile beslenen biz insanlarla aynı verimi alabileceklerini düşünmüyorum.Tüm kaloriler ve protein çeşitlerini 1e1 alsalar bile geçmişten gelen Et yiyiciliğin ve Isıl enerjinin fark edeceğini düşünüyorum.Elbette yanlışlarım olabilir.

9. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    O zaman yumurta, süt ürünleri falan takılacaksın
    arada zorlarsın tavuk falan oldugu kadar

Sayfayı Paylaş