3 ayım var 15 kiloda fazlam var ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve turka_01 tarafından 27 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. turka_01

turka_01 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar
    3ayım var kısmetse şubatta askere gideceğim.daha önce 1.5 yıl bodybuılding yaptım.fakat uzun zamandır doğru dürüst çalışmıyorum ve kilom şu anda 98 boyum 1,85.askerde komando uzman çavuşluk sınavlarına gireceğim ve kılom rahat spor yapmamı engellıyor.3 ay gibi bir zamanda nasıl bir çalışma prensibi ile sağlıklı ve güç kaybetmeden zayıflarım ve ayrıca amerıkadan akrabam gelecek ona yağ yakıcı getirtmek istiyorum hangisini tavsiye edersiniz?ve mülakatlarda güç versin diye hangi ilacı kullanmalıyım?mülakatlar tahmin edersiniz ki çok zor o yüzden güçten düşmeden nasıl kilo vereceğim konusundada beni aydınlatırsanız sevinirim.
    vereceğiniz cvplar için şimdiden teşekkür ederim.bench_O

Son düzenleme: 27 Ekim 2009
    1 kişi bunu beğeniyor.
  2. turka_01

turka_01 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    niye benım konuya kimse cevap vermıyor abi...yeni açılanların hepsıne verılmıs cevap beklıyorum :(

3. Bozo

Bozo Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Eger 1.5 yil Body Yapmissan ve bu sporu biraktıgından beridir Beslenmene dikkat edip Kilo Kaybın Olmamışsa Bu 3 ayi Hem kilo vermek Hem Güc kazanmak ( devamlılık ) Acısından az kilo 15 tekrar olarak büyük kas gruplarını 12 tekrarlı omuz 10 tekrarlıda arka kol ile bicepsi Calıştırmanı bunun yanindada Amerikadan Animal cuts sipariş etmeni tavsiye edebilirim.Amerikadaki animal cutslarin içerikleri tr dekinden biraz daha farklı oldugunu ve daha iyi oldugunu duydum.Antremandan sonrada max 40 50 dk gibi bir süre Cardio yapmanı oneririm.Son 1 ay kalada extra güc acısından creatin kullanmanı Oneririm.Fakat Creatin vucudunda su toplatacaktır bunuda dikkate al.

4. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    Madem Önünde 3 ay gibi uzun bi zaman var işe yediklerine dikkat edip spor yapmakla baslamıyorsun ? Neler yapabileceginde forumdaki konularda acıkca belirtilmiş zaten.. umarım istegine ulasırsın

5. n i g h t

n i g h t Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum durumlarımız hemen hemen aynı benimde askerlik bu 3-4 ay içinde çıkıcak diye girdim spora.ben 1 ayı bitirdim 6 kilo verdim bu son hafta yag yakıcı olarak l-karniten kullanıyorum.işin gerçegide çok diyete baglı kalamıyorum ama buna ragmen iy kilo verdim.spora başlarsan ve hergün aksatmadan gidersen çok rahat kilo verirsin..

6. backom

backom Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    mrblar Turka_01, Benimde durumum hemen hemen aynı yaklaşık 5 aydır diet yapıyorum 35 kg verdim ve ocak sonuna kadar yani 3 ayda 17 kg daha verecem kısmet olursa. Body Building hakkında tecrübem yok ama sana kullandıgım programı özet olarak bahsedeyim, fikir oluşmasına yardım eder.

Haftanın 7 günü: Body Building yapmadıgım günler ( çarşamba,cts,ve pazar) 1 saat hızlı tempo yürüyüş ve yavaş tempo koşu.
    Diğer günler ise ( pzt,salı,perşembe ve cuma) 45 dk hızlı yürüyüş ve koşu + Bu forumdan ulaşabileceğin evde sadece 2 dumbell'a yapılan programı uyguluyorum.
    Yani 7 gün spor durmak yok bu en önemli koşul bence.
    Ve kesinlikle bir beslenme uzmanına başvur derim, Çünkü yediğini kısmadan olmuyor.

Supllement olarak: Spordan 30 dk. önce L*carnitine, Ana Öğünlerden önce CLA, Spordan sonra Amino Burst ve birde günde tek sefer vitamin takviyesi.

L-Carnitine Spor la birlikte MUCİZE sonuçlar verdi diyebilirim.

Bu Program benim uyguladıgım bir program kimine ağır, kiminie hafif gelebilir ama fikir edinmeni saglar.
    Umarım başarırsın bu arada Allah sağ salim dönmeni nasip etsin.thums:

7. super_hornet

super_hornet Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    güzel çalışma...ama haftanın 7 günü spor yaparsan kaslar ne ara dinlenecek ? .)

yağ yakma fabrikaları onlar olduğuna göre amaç onları korumak ya da daha da geliştirmek olması lazm..

haftada 5 gün çok çok yeterli bence

8. backom

backom Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    body Building 4 günle sınırlı zaten ama cvbınız dan anladıgım 7 gün cardionun zararlı olacagı yönünde. Biraz daha aydınlatırsanız sevinirim, yanlışımız varsa düzelteyim bari :) Bu arada kısmetse 3 ay ın sonunda yaşadığım büyük değişimin foto larını koyacam ilgili bölüme bir çok arkadaşa Şevk geleceğini tahmin ediyorum:)

Sayfayı Paylaş