3. Ayım Bitti Tavsiye Gerek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ha77 tarafından 8 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ha77

Ha77 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    iyi forumlar ben hemen konuya gireceğim. 21 Yasındayım 173 boy 69 kiloyum başladığımda 73 kiloydum. bu sporda 3. ayımı bitirdim 2. ayımda protein tozu kullandım suan o da bitti. gecen 3 ay fark edilebilir bir gelişme yaşadım fakat benım sorunum vucudum bıraz fazla yaglı ozellıkle bel ve göbek bolgesı bu yuzden de cok sekıl sahıbı degılım. haftada 6 gun antrenman yapıyorum her gun tek bolgeye gırıyorum acele etmeden ortalama 5 6 hareket ve sonrasında 30 ila 45 dk arası cardio yapıyorum. 4 kilo verdim fakat göbek bel veya işte gögüs üzerindeki yaglanmada gözle görülür bir erime yaşamadım. ağırlıgımı kastan kaybettiğimi de dusunmuyorum. suan kullandığım bir takviye yok. cok katı bir diyet uygulamadım ama gercekten dıkkat edıyorum yedıklerıme ve içtiklerime konu biraz dagıldı üzgünüm öğrenmek istediğim bundan sonra çalısmaya beslenmeye veya takvıye kullanımına nasıl devam etmelıyım. şuanki öncelikliş hedefim yağ yakımını maximum seviyede tutmak. teşekkürler iyi forumlar...

2. ktemur

ktemur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Benim durumumun aynısı....Kilo vermeme ve kas gelişimine rağmen göbek ve gögüs bölgesi neredeyse hiç değişmiyor...Vucut tipiyle alakalı sanırım, benden çok daha az uğraşıp beslenmesine dikkat etmeyen kişiler bile çok fazla ilerleme gösteriyorlar, bu da çok moral bozucu oluyor....

Sayfayı Paylaş