3. ayım bitmek üzere sorularım var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve LikeJaggeR tarafından 25 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. LikeJaggeR

LikeJaggeR Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 aydır bu sporla ilgileniyorum. Boyum 1.80 kilom 66. Zayıfım fakat eskiden kilolu olmam ve kiloları aniden vermemden dolayı yağlı bir vücudum var. Özellikle bel ve göbek bölgesindeki yağlardan şikayetçiyim. Bu durum da beni rahatsız ediyor. Geniş sırt ve ince bir bele sahip olmak istiyorum. Öncelikle kas kaybı olmadan ve kardio yapmadan sadece beslenme ile yağ oranımı düşürmem mümkün müdür? Kardio yapamıyorum çünkü üni. sınavına hazırlanıyorum kardio yapacak vaktim yok. Yağ oranımı öğrenmek ve sadece yağ oranını düzeltmek için diyetisyene gitmem gerekiyor mu? Yoksa sitelerden falan bulmam mümkün mü? Ve bunun için spor hocama danışmam gerekiyor mu egzersiz vb. olaylar için? Ve 2 aydır aynı programı yapayım şu anki programımı değiştirmem uygun mudur, yoksa devam mı?

2. Oguzhan_04

Oguzhan_04 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara
    lise 4 emi gidiyon gardaş?

3. LikeJaggeR

LikeJaggeR Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Hayır, 2. senem.

4. fevzican

fevzican Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    dostum aynı şeyleri bende yaşadım 82 kilo civarıydım 6 ayda 56 oldum sonra düzgün bir beslenme ve sporla 4 ayda 65 kilo oldum 3 senedir bu sporun içindeyim
    soruna gelirsem olamazmı evet olur ama zor olur cardioyla 4 ayda vercegin yağları sen 8 ayda verirsin . temel kural beslenmenin çok iyi olması beslnme programını yazarsan hatalarını eksiklerini söyleyebilirim sana
    ben sana bi beslenme programı veriyim sen onu yap çok iyi sonuçlar alıcaksın eminim yardımcı olabilirsem ne mutlu

5. LikeJaggeR

LikeJaggeR Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Herhangi bir beslenme programım yok evde ne olursa onu yiyiyorum. O yüzden bir düzene girmemin gerektiğini düşünüyorum. Zaten amacım sadece beslenme ile yağ yakmak değil sadece belirli bir zamana kadar beslenme ile devam etmek. Sınav olaylarını atlattıktan sonra cardio da yaparım mutlaka. Beslenme programını özelden bekliyorum. İlgin için de teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş