3 amino arasında kaldım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Cyrax tarafından 28 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaslar 3 tane amino acid arasından birini seçemiyorum.
    Yardımcı olursanız çok sevinirim.

1) Dymatize super amino 4800
    2) Optimum nutrition superior amino
    3) amino fuel liquid

Bunlardan birini acil secmem gerek, super amino 4800 un degerleride baya ilginç

Mesela 4.8 gr protein icerigine sahip

---------- Post added at 11:06 ---------- Previous post was at 09:55 ----------

Acil cevap lazim :)

2. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    optimum bulabiliyosan optimum düsünmeden bence

3. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Optimum aldim dostum :)
    Proteinim biteli baya oluyordu bugün gitdim, whey protein,amıno ve creatin aldım dostum, başkada birşey almadım umarım en iyisini yapmışımdır :)

Whey prtein isolate kalmamıştı, dymatize ürününün gourmet olanını aldım, whey ve casein karışımı yazıyor, nasıl seçim?

Creatin 500gramlık dymatize ürününü alacaktım kalmamıştı, bende universal aldım.

Kısaca bunlar, yorumunu ezirgemessen sevinirim :)

4. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    estafurullah
    amino olarak iyi secim yapmıssın optimum olarak
    keşke proteinde optimum almış olsaydın
    dymatize marka olarak gayet iyi bir markadır ancak casein karışımlı diyorsan yavaş salınımı olan bi protein tozudur.
    dolayısıyla sabah ve geceleri aldığında cok faydasını görürsün ancak antreman sonrası cok hızlı salınacak saf whey protein alman gerekir.
    eğer bütcen sarsılmıycaksa 1 kilo kadar sadece antreman arkası 1 ölçek almak amaclı sırf whey alırsan dymatize sabah gece alırsan süper olur

creatin olarak universal iyidir kullanabilirsin ama birdahaki sefer icin all star tavsiye ederim şiddetle
    hem ekonomik hemde müthis bir markadır.

5. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Gourmet kullananlar sindiriminin iyi olduğunu söylemişlerdi forumda, ama bir miktar casein olmasıda ayrı avantaş gibi değilmi, neyse.

Şimdi bunları nasıl kombi yapmak gerek onu araştırıyorum :), antremandandan 40 dakika önce 3 tane amino tableti, creatinden ölcek çıkmadı, onun ayarını yapmak lazım, antremandan sonra yine 3 tane amino, whey, burada creatin almamız gerekiyormu acaba?

Ve merak etdiğim şey, 1 gün ağırlık 1 gün cardio şeklinde yapıyorum, yağlardan tam kurtulmak için, ağırlık antremanları olmadığı günde creatine ve aminoya ihtiyaç varmı dostum?

Sayfayı Paylaş