3.5 ay aradan sonra spora başladm , beslenme programım doğrumu ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Crespo tarafından 15 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Şimdi öncelikle bu süre zarfında karın kısmım olukça yağlandı , öle bişey yapmak istiyorumki hem oldukça hızlı bi şekilde kaslarım büyüsün hemde göbeğimdeki yağ oranı artmasın , bunun için

bütün gün sadece pilav , yumurta , ve tavuk yemem yeterlimi ?

işte günde 1 kilo pilav , 500 gr tavuk ( 1 ay sonra 1 kiloya çıkıcam ) , ve 5 yumurta tam ayrıca yoğurt da bolbol alıyorum

kilom şuan : 85

boyumda :1. 85

2. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Bunun yerine yumurtayı 10a çıkar(sadece beyazı tabiki), yine 500 gr haşlanmış tavuk ye, yarım litre diet süt iç, 1kg pilavı yarım kg ya indir. Bunlara ek karbonhidrat kaynağı olarak müsli tüket
    Bu hem daha sağlıklı hemde daha başarılı bir sonuç alırsın.

3. hakonek

hakonek Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    mestano dostum bende aynı cresponun soyledigi gibi bir diyete girmek istiyorum ama tavsiye ettigin besinler 210 grama yakın protein iceriyor gereginden fazla protein alırsak saglıga bir zararı olurmu bunun sivilcede dahil ?

4. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Gereğinden fazla ya da az herşeyin zararı olur, 210 gr edeceğini sanmıyorum bir yerlerde hata yapmış olmalısın. Öyle olsa bile bir şeylerden istediğin oranda kısıp yapabilirsin. Sivilce birazda insanın kendi yapısıyla ilgili bence, mesela ben ne kadar yersem yiyeyim bir tane sivilcem çıkmaz, vücudumda bir tane bile yoktur ama antalyada kaldığımın 2.günü sırtım sivilce dolar. Kendini bilmekle ilgili...

5. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci

AYNEN , benmde memleket antalya , gitmeden 2 ay kür yaptım hergün 1 kg tavuk yedm tık yok , bi gittim konya alrı sahiline 2. gün sırtım full sivilce

6. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba Crespo,

Beni yanlış anlamazsan sana birkaç bişey sormak istiyorum.Beslenme programını daha tam ayarlayamazken steroid kullanmaya nasıl cesaret ediyorsun?

salvadore_xp ve saydam bunu beğendi.
  7. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
  8. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci

beslenme ayrıca uzmanlık gerektiren bir alan , kür yaparken normalden 3 kat fazla protein aldıktan sonra bunun ayarlancak bi tarafımı var, kür yaaprken vücuda ne kaadr protein versen alıyo , ben bu program yeterlimi dedim benden bilgililerde vardır , tavsiye alayımd edim , kür yapmak için gidip beslenme ve gıda uzmanlığı okuyacak halim yok , ayrıca beslenme konusunda olamsada kür konusunda sandığından çok daha fazla şey bildiğime emin olabilirsin

Sayfayı Paylaş