2si arasında kaldım ??

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ihsanerol tarafından 19 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ihsanerol

ihsanerol Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 2aydır optimumun wheyini kullanıyorum yanlız birde weider premium wheyi denesemi diye düşündüm weider pahalı olduğundan
    ya optimum %100 whey+optimum casein
    yada sadece weider premium almayı düşünüyorum sizce maksimum kas kütlesi artışı için hangisi daha iyi olur ??

2. BetterThanBe4

BetterThanBe4 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul/Tekirdağ
    Pahalıysa daha iyidir yani? Çok güzel.

Hangi seçeneği alırsan al, tat, sindirim, vs. haricinde bir şey fark edemeyeceksin.

3. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Kazein için para vermektense süt ve süt ürünlerine yönelebilirsin. Ben yerinde olsam Weider'i tercih ederim şu durumda.

ihsanerol bunu beğendi.
  4. ihsanerol

ihsanerol Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    tüm yorum yazanlara teşşekürler arkadaşlar:) bende bulk döneminde weider kullanıcam definasyona girersem optimum casein+whey alırım çünkü sütteki laktoz biraz olsun acaba yağlandırırmı die düşünmeden edemiyor insan:D

5. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Maksimum kas kütlesi artışı istediğin için önerdim. Kaldı ki bulk dönemde biraz yağlanma olur. Yağsız kaslanma süreci istiyorum ve bulk, diyet, definasyon dönemlerini yaşamak istemiyorum diyorsan süt ve süt ürünlerinden sadece az yağlı yoğurdu ve kefiri öneririm. Onların dışında kalanları önermem. Tabii bütün bunların da sporda ilerlemiş kişiler için birer ayrıntı olduğunu da belirtmiş olayım...

ihsanerol bunu beğendi.
  6. ihsanerol

ihsanerol Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    teşşekürler biraz hacimlenmeye ihtiyacım olduğundan elimdeki optimum biter bitmez weider premiuma geçicem tavsiyenizi dinleyip daha sonra definasyona girmeyi planlıyorum sanırım biraz ters oldu ama yazın bulk yapmaya çalışmak:eek: yinede teşekkürler:)

7. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Ne kadar havalar hafta başından beri serinlese de bulk sezon için elbette biraz erken... Şuanda diyet de değil, definasyon zamanı olur olacaksa hatta. Ramazan'dan sonrası gibi ben de sezonu açacağım, tavsiyem de bu yönde...

8. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    o kadar para vereceksen nitrotech yada hydrowhey al.
    bence çok da gerekli değil ama...

9. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Premium whey ile optimum arasinda fark var mi ? Cok az..Hacim icin evet premium whey daha mantikli olur.
    Farkli ve cok daha etkili bir urun istiyorsaniz kesinlikle muscletech nitrotech Pro Series kullanin. Bununla birlikte multipower formula 80 kullanabilirsiniz yatmadan once icin.

ihsanerol bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş