25 kilodan sonra

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve dimply tarafından 27 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dimply

dimply Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben 17 yaşındayım,yazdan beri spor yapıyordum son senem olduğu için bıraktım malesef.25 kilo verdim toplam :) Pek sağlıklı yapmadım ama pek bilgim olmadığı için önceleri malesef.Sonra saçlarım dökülmeye başladı ve ilaç kullanmaya başladım.Şuan azalttım ilaçları.Sadece iştah açıyor,yani çok iyi anlıyorum aslında yine de tutabiliyorum kendimi sorun yok orada. Ama son sene stressinden 5 kilo aldım gibi geldi bana,çok belli olmasada. Diyetisyenimin verdiği listeye devam ediyorum hala. 50 olmak istiyorum.7-8 kilom kaldı. Yalnız ben 2 haftada bir 500 gr veriyorum artık.Diyetisyenim saçların yüzünden çok zorlamak istemiyorum dedi ve ilaçların etkisi de varmış. Bunu arttırmak istiyorum ben.Hiç olmazsa 7 ay içinde istediğim kiloya kavuşmak istiyorum artık.Başka ne gibi önerilerde bulunabilirsiniz bana?Her gün 1 saat yürüyüşe tekrar başlıyıcam. Veya listemi yazsam birkaç şey azaltmam da yardımcı olur musunuz?Teşekkürler

Bu süreçde daha iyisinide elde edebilir miyim

2. ByBars

ByBars Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    vücutta yağ oranı azaldıkça, onları yakmak biraz daha zorlaşır. kilo vermenin yavaşlaması gayet normal.ayrıca pekte bilinçli kilo vermemişsin sanırım. gerekli vitamin mineral çinko vs gibi eksikten ötürü saçların dökülüyor olabilir. boyun ne kadar yazmamışsın. bilinçli diet ve orta karar cardio ( yürüyüş,bisiklet,ip atlama) ile 5 kiloyu 2 ayda çok rahat verirsin. zorlama kendini. bilinçsiz hareket etme dimply .)

3. dimply

dimply Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    boyum 1.60 gibi bir şey :) Boyumda kısa yani :) İlk yaptığımda ciddi şekilde bir şey bilmiyordum.şimdi öğrenmeye çalışıyorum. Spora başlıyıcam tekrardan sanırım,1 ay okulla birlikte deniyicem :)

4. ByBars

ByBars Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    bahsettiğim gibi güzel bir diet ve disiplinli cardio çalışması ile 1-2 ayda dilediğin kiloya çok rahat düşersin. önemli olan aynı disiplini ve sağlıklı beslenme, spor içeren yaşam biçimini sürekli hale getirebilmek.

5. dimply

dimply Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle teşekkür ederim :) pazartesi başlıyorum. ertelemiyicem.ayak uydururum gibime geliyor dershane-ev-okul-spor salonu :)

Sayfayı Paylaş