25 enantate ve 500 anabol nasil kullanmaliyim

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve musty2 tarafından 9 Nisan 2005 başlatılmıştır.

1. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    benım aklımdan 3 aylık bır kur gecıyor ama ustadlar sızlerın yorumlarına saygı duyuyor ve merakla beklıyorum

2. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    baslik nasil kullanmaliyim 25 enantate ve 500 anabol sanirim problemden dolayi duzgun okunmuyoo

3. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Telif Ajansı, Tıbbi Yayıncılık
    Yer:
    Antalya
    Dostum mesajından sadece 3 aylık bir kür yapmak isteğini anladım. Başkada bir bok anlamadım. 25 enanth ve 500 anapolon dan kastın tam olarak nedir. Bence sen Kendin hakkındaki bilgileri(boy,kilo,yaş, kaçıncı kürün gibi) ve aklında tam olarak nasıl bir kür olduğunu yazarsan elimizden geldiğince yardım ederiz. Ama verdiğin bilgilerle yardım zor!

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.081
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    1. Sven´e katiliyorum
    2. Kendin nasil alacagini bilmedigin an neden ilaclari satin aliyorsun ?
    3. 3 ay süre cok fazla
    4. Anapolon ZEHIR, 500 :shock:
    5. Biz tavsiye etmeyiz, aklindan nasil geciyor onu yaz bizde düzeltme yapariz egerki gerekli oldugunu düsünürsek, unutmaki biz doktor degiliz.

5. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    25 adet enantate ve 500 adet anabol var bunlari sizce nasil kullaniyim dozlarini nasıl ayarlayim birde anabol le anapolon ayni seylermi anapolon turk anabol de aynı ozellıklerı tasıyan baska bır ulkenın malı mı cevaplarsanız sevınırım

6. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    birde ilaclar benim elime sali gececek daha elimde deil bir arkadas programi yazacak ama sizlerinde fikrini almak istedim

7. Guest

Guest Guest

25 enantat ve 500 anabol tabletleri ile 3 aylik kur düzenlemesi egerki birinci kur icin ise o zaman bu kur tamamen seni mezara yaklastiracaktir. Cünk+ü haftada 2 ampül testo ve günde 6-8 tablet anabol ile kötüp bir baslangic yapmis olursun ve hormon dengeni tamamen bozarsin. Zaten cok mal almak daha fazla kas gelistirmemektedir. sadece vücuda yag ve su depolamada artis getirecektir.

Anabol tablet bildigimiz dianabol tabletlerdir yani madde itibariyle metandienon icerir. Türkiyede bunun üretimi yoktur. Bulgaristan ve romanyada bulabilirsiniz. Türkiyedeki anapolon oksimetolon maddesi icerir ve anabol tabletlerden cok farklidir.

Eger kur yapmak istiyorsan abnabol tabletlerini birak derim ve sadece testo enantat ampüllerini al derim. inan bana ileride bu kuru yaptigindan dolayi pisman olmaycaksin ve bilakis tesekkür edeceksin.

8. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.576
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ben daha once kur konusunda yardımlarını almıstım,sagol.sonucta 6 haftalık dıanabol ve sustanon kuru yaptım.bobreklerımde son haftalarda dayanılmaz agrılar olustu.84 kılodan 96 kıloya kadar cıktım.kur bıtımınden bırkac hafta sonra asırı bır terleme ıle 6 kılo verdım ve 90 kıloda sabıtlendım.fazla olcu kaybetmedım ama tamamının durmasını tercıh ederdım.bır arkadasım enanthat ve deca kuru yapsan daha azını kaybederdın dedı.ne dersın?

9. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    peki panzehir sadece 25 adet enantate yı nasil kullanmami tavsiye edersin

10. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.081
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Sry ben ters bakmisim Tabii dianol :) sücu sven´e yükledim :D hehe

Panzehir hosgeldin.

11. Guest

Guest Guest

hosbulduk kardes! haftaya insallah tamamen forumda yazi yazabilirim. Hala iyilesmedim.

25 adet testo kullanmak zorunda degilsin.

öncelikle senin hakkinda kisaca bilgi alalim.
    Asagida su sorulara yanit verirsen sevinirim.

1. Kac kilosun ve boyun kac?
    2. Daha önce hic steroid kullandinmi? hangilerini ve ne kadar dozlarda?
    3. kac yildir antreman yapiyorsun ve nasil bir antreman programi takip ediyorsun?

12. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    70 -72 kg. streoid dersen 2000 senesinde bilincsizce winstrol ampul ve tablet valla birde testo vardi ama hatirlamiorum acikcasi sallamayim yani dozlarinida dersen winstrol tablet 20 adet olsun ampul de 3 adet olsun yani kayda deger pek bisey yok birde oyle yaza girmeden birkac sustanon ve prımo vurulmusumdur sakin yanlis anlama 2000 senesinden bu yana surekli spor yapmiorum iste o kurde 5 6ay yaptim biraktim daha sonra askerlik falan derken son 7 aydir iyi idman yapiorum bu sure icinde 600 mg. deca ve 600mg cypionat kullandim devamini getircektim acikcasi istemedim pek faydasinida gormedim idman programimin son hali 3 e bolunuk haftanin 5 gunu idman yapiyorum gogus pazu kanat arka kol omuz bacak

13. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    panzehir birde arkadas 6 haftada 12 enantate vuruldu kollari 36 dan 41.5 cikti ilk kuruydu bu baya bi etkili galiba bu enantateler yalniz yaninda anabolde vardi idmandan once 4yada 6 adet atiyodu galiba

14. Guest

Guest Guest

Kardes baslangici coiok yanlis yapmissin. Ama aradan zaman gecmis. Steroid vücuttan kaybolmus.

kilona göre haftalik 250mg testo injeksiyon yetecektir sana.

14 hafta bopyunca kurunu düzenleyebilirsin. Zaten yaz geliyor. Iyi dek gelmis olur.

Bu arada yemegin yada/ve antremanin düzgün degilse o zaman sana 500mg ancak yeter ve buda hic iyi bir baslangic olmaz.

Haftada 3 gün antreman yap.

1. gün Gögüs+Bizeps+Mide
    3. gün Sirt+trizeps+Mide
    5. gün Tüm bacaklar ve kalflar+Omuzlar+Mide
    6. cardio sistem

beslenmende günde 150g protein almaya özen göster. yagli yada yagsiz diye fazla inceleme.

Injeksiyon yaptikdan 15 gün sonra Klomifen(klomid sitrat) maddesini kullanmaya basla. O günü gelsin biz sana nasil kullanacagini anlatiriz.

15. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    yaa panzehir ben oyle cok caylak deilim 3 idman muthis az cunku 2 aydir 6 gunu gdiodum idmana haftanin simdi 5 e indirdim mesala ust gogusde 105 kg. falan basiom barbell curl de 60kg yapiom gibi ornekler ve cardio nedir 4.gune yazmisin

16. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    unutmadan klomifeni eczanelerden bulabilirmiyim

17. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    yukaridaki sorum icin pardon hormon profilinden gerekli bilgiyi edindim

18. Guest

Guest Guest

3 gün az degil. sadece o günlerde nasil antreman yaptigin önemlidir. Sen hic Heavy duty diye bir sey duydunmu? yayda Dorian Yates i taniyormusun? bu adam her türlü sistemi deniyor ve belli ölcüde hacim kazaniyor ve Mike mentzer ile antreman yapipda o teknigi uyguladiginda adam 2 ayda 18 kilo hacim kazaniyor. bu bircok sporcular tarafindan uygulanmis ve hacim yolunda basarili görülmüs üstelik kuvvette de artis meydana gelmis.

gögüs presste 2 isinma hareketi ve yaninda 2 tane maksimum kaldiris uygulayacaksin. cok dinlenme molasi vermeden egik pressi uygulayacaksin 3 set ama maksimum kaldiris. 6 tekrar. 15-12 tekrar yaparsan o zaman mecbur uzun calisman gerekir.
    Tabi anlatis sekline göre tam anlamamis olabilirsin. görerek programi uygularsan kendin fark edeceksin.

gögüs presste o kadar kaldirmanin büyük bir anlami yok. ben 64 kilo gelipde 100 kilo kaldiran sporcular gördüm ve adamlar bir senede ancak 2-3 kilo kas hacmi salayabiliyorlar ki bu adamlar steroidi leblebi gibi yutmalarina ragmen. Her gün antreman gidipde kaslari calistirmak daha cok kas hacmi saglatmiyor maaleshef. Öyle olmus olsaydi bunu simdiki sporcularda yapardi.
    Tabi egerki sen yüksek dozda steroid alirsan o zaman her gübn antreman yapmanin sana zarari olmaz ve gelisme kaydetmen mümkündür.

kardio dedigim olay kalbin icin uygulayacagin egzersizdir. mesela yüürme kosma yada ip atlama yada kosu bandinda kosmak gibi. Böylece steroidin kalbi etkilemesinden dogacak yan etkilerden de sakinilmis olunacaktir. Ayni zamanda hacim alirken vücuttaki reflex kaybini ve yavaslamayi engellemis olacaktir.

Kardio sistemini 4. güne yazmadim. 6. gün diye yazdim. :)

19. musty2

musty2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektronik
    14 hafta haftada 1 kere enantate enjeksiyon bu 1 enjeksiyonu ilerleyen haftalarda artirmak gerekir mi yoksa 14 hafta boyunca surekli 1 kere yeter mi ve siparisi verdim anabollerin maalesef artik alicam yaa bir dahaki kure kullancam yada simdikinde de 3 5 atmami tavsiye edermisin gereksiz mi diyorsun hani enjeksiyonu 2ye cikar demezsen ince takviye anabolu onerirmisin

20. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Telif Ajansı, Tıbbi Yayıncılık
    Yer:
    Antalya
    :lol: :D ben anabol'u anapolon diye okumuşum. Yani yanlış anlamamaşım ama yanlış okumuşum. E tabii hatasız kul olmaz...

Sayfayı Paylaş