23 yaşındayım , 1.85 boyum ve 77 kiloyum,1ay body çalıştım çok kötü oldum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve shanzalize tarafından 9 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. shanzalize

shanzalize Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle herkese merhaba
    saçma gelebiliri ama bende geç farkettim, güzel bir vücüdüm olsun diye body'e başladım , başlarken hoca " kilo ve kas mı yoksa sadece kas mı yapacaksın" diye sordu bende sadece kas ve olursa göbek kısmımı çalıştırıp kasları ortaya çıkartmak istiyorum dedim, güzel kahvaltı yap ve oğeleden sonrada yemek ye ama akşam saat 7 den sonra kesinlikle yağlı yeme, sadece meyve falan ye dedi

bende uyguladım, spora başlamadan önce kaslı ve biraz göbekliydim ama 2 ay boyunca saat 7 den sonra bişey yemedim, vücüdüm çok kötü oldu
    kol kaslarım aynı kızlar gibi oldu ve çok incendim.

acaba yağ oranını düşürmek için napabiliriz?

yaptığım yöntem yanlış biliyorum ama biturlu düzgün vücüda sahip olamadm gitti.bi öneriniz varsa lütfen paylaşınız

2. Tormentorius

Tormentorius Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,
    Protein ve karbonhidrat ağırlıklı bir beslenme düzeni yapmanız gerekiyor.
    Yani sağlam bir kahvaltıdan kastınızın 2-3 yumurta akı + 100gr lor peyniri olması gerekiyor. Ben yanında peksimet tüketiyorum.
    Öglen de protein ağırlıklı bir yemek yemelisiniz, tavuk vb..
    Aksam da aynı sekilde olmalı. Protein içeren besinin yanında yağsız makarna vb. tüketebilirsiniz.
    yağı 0 ' a indirmek yanlış olur, az da olsa yağ almalısınız tabiki. (gece olmamak şartıyla )

Fazla çalışmaktan dolayı overtraining mi yaşadınız acaba? Kaç günde bir çalışıyorsunuz?
    Bu şekilde kendinize uygun bir beslenme planını siteden temin edebilirsiniz. Güzel bir beslenme programı + uygun antreman ve dinlenme programlarıyla istediğiniz vucuda sahip olabilirsiniz.

3. mehmet gokhan

mehmet gokhan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    abartmıomusun sence..? baslamadan once ve sonrakı resımlerını koyarsan daha rahat yorum yapabılırm dıe dusunuorm..

4. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    1 ayda vücudun ne kadar değişebilirki tamam başlangıçta artış fazla olur ama 1 ayda yinede çok fark olmaz. Sen kötü oldum kızlar gibi oldum demişsin kötü oldum derken ne demek istiyorsun vüvudunda ne gibi bir değişiklik oldu.

5. shanzalize

shanzalize Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlarınız için teşekkürler..
    kardeş abartmak sözkonusu değil...borcum yok neden abartıyım değil mi?
    bende bir ayda 100%100 değiştim tanınmaz hale geldim demedim
    bir sporcu için kol kasların küçülmesi zordur, onun için dedim, illa et le kemik kalacak değilim herhalde.
    Tormentorius kardeşime çok teşekkür ederim.olayı anladı
    size de teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş