21 tekniği ile kombine

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve maestro1903 tarafından 12 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. maestro1903

maestro1903 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar şimdi Z bar ile biceps çalışırken 21 tekniği ile kombinasyon yapmaya başladım şuan bu konuda fikirleriniz nelerdir

örnegin 2 tane z bar hazırlıyorum bir tanesi 7,5-7,5 diğeri 15-15

önce 7,5 olanla 21 hareketini tamamlayıp sonra diğer set 15 likle 10 yapıyorum sonra tekrar 7,5 ve arkasından tekrar 15lik ile 4 setimi tamamlıyorum antreman bitiminde bicepslerim yanıyor adete düşünceleriniz nelerdir ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:58 ----------

bilmeyenler için 21 tekniği https://www.bodyforumtr.com/vbforum/21-tekni-nedir-t53499.html?t=53499

2. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    sadece zbar curl mu yapıyorsun? tek hareket ile 5-6 set yapıyorsun anladığım kadarıyla. biceps için o kadar sete gerek yok.

21 ısınma amaçlı ilk setlerde yada son 2 hareket olarak girilebilir

3 set bar- 3 set dumb - 3 set dış bicep (hammer curl, cable curl vs)

toplam 9 ile 11 arası set yapman yeterli olur. birde 21 tekniği sürekli uygulanacak birşey değil. arada platodan çıkmak, pump a girmek için yapılabilir.

3. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Serdar Aktolga biceps için 3 hareket giriyor ilk hareketi 21 tekniği ile barbell curl.

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    serdar aktolga giriyor ama flex veya dorıan bu şekilde girmemişti ne yapacağız şimdi :)
    komik olmayalım arkadaşlar.yazılanlar dönemsel çalışmaları kapsıyor.adamlar pro seviyede.tek bir hareket veya sistemle sizce nekadar süre çalışıyorlardır.ayrıca onların vucudu kaldırabilir bu sistemleri.adamların yaşam stili bu.21s tekniği plato dönemlerinde uygulandığında verimi alırsın.

Berkay Türkkan bunu beğendi.
  5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    1-1,5 ay denenebilir
    tabi belirli bir seviyeye gelmek lazım
    ilk başlangıç için diğer programları öneriyorum
    bende geçen aylarda 21 uygulamıştım
    1 aykadar
    bicepsleri resmen yakmıştım yanma hissi hat safhadaydı
    ancak istediğim verimi alabildiğimi söyleyemicem

6. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Ben sadece dipnot düştüm, yapın çok verimli gibi gibi şeyler söylemedim.

7. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Forumda böyle örnekler çok var,benim de dikkatimi iyice çekmeye başladı.Özellikle videolu paylaşımları popüler bu ara profesyonel vücut geliştirmecilerin.Biceps hareketleri için video hazırlamış adam,alttaki yorumlar : "Bu kadar hareket yapılmaz","Böyle çalıştığını zannetmiyorum","Böyle mi bu vücuda ulaştı ?".Maksimum fayda sağlayamaya çalışacağımıza,maksimum eleştiri getiriyoruz.Kendi adıma o videodan değişik bir hareketi bile programıma dahil edip verim alsam kardır benim için.

Konuyla ilgili düşünceme gelince,21 sistemi tek harekette ve son hareket olarak uygulanmalı bence.İlk hareket olursa kasları iyi ısıtır ama sonraki hareketler için de güç bırakmaz bana göre.

Sayfayı Paylaş