2011 senesinde üye oldum konu açamıyorum

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve Stronger8 tarafından 7 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Stronger8

Stronger8 Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    Istanbul
    Ben bu foruma 16.06.2011 tarihinde üye oldum. 2 yıl sonra dietim hakkında yağ yakımı günlüğü kısmına konu açmak istedim fakat hala konu açamıyorum. 6 defa denedim, 2 sinde konunuz kapanmıştır mesajı geldi, diğer 4 ünden de ses yok. Ben mi bir hata yapıyorum yoksa forumda mı bir sıkıntı var anlamadım.:mad:

2. Stronger8

Stronger8 Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    Istanbul
    26 kişi bakmış, sitede devamlı online durumda olan mod'larımız mevcut. Ama bilgilendirme yapan kimse yok. He birde şunu ekliyim, ben bu foruma 2011 de kayıt oldum fakat çok haşır neşir olamadım. Yaklaşık 3 haftadır da aktif olarak iş yerinden ve evden üye girişi yapıyorum. Eğer bana yanıt olarak 3 gün beklemen gerek gibimsinden bir yanıt verecekseniz şimdiden cevabımı vermiş olayım. Her yere konu açabiliyorum, yorum yapabiliyorum ama Yağ Yakım Günlüğü bölümüne konu açamıyorum. Bu bana biraz garip geldi, sanırım forumla alakalı bir sıkıntı. Birde çok önemli değil ama avatar resmimi bir kaç kere değiştirmeme rağmen yaptığım yorumlarda çıkmıyor.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  4. Stronger8

Stronger8 Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    Istanbul
    Dediğim gibi bana biraz garip geldi. Sağa sola yazdığım başlıklar anında açılırken, yağ yakımına yazdığım başlıklar 4 gün sonra ancak sizin onayınızla açıldı. Neyse, sonuçta geçte olsa güç olmadan sorun çözüldü. Teşekkür ederim. Peki ben tekrar başlık açmak istersem gene 3-4 gün bekleyecek miyim ?

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Olmaz sanırım deneyin sorun olursa köklü bir çare ararız

Stronger8 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş