20 den fazla kilo verdim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve tesla21 tarafından 7 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tesla21

tesla21 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    180 cm boyum var ve 6 ay önce 106 kiloydum . 6 ay önce artık kilo vermem gerektiğine karar vererek kendi çapımda yemekten kısarak dışarıda yürüyüş yaparak kilo vermeye başladım 99 kiloya kadar ilerletim böyle . Daha sonra spora başladım ama spora başlayınca 96 kiloya kadar ilerlettim sonra bir üşengeçlik oldu ve bıraktım sporu eski halime geri döndüm . Fastfood , kola , cips hepsine tekrar başladım ama yaşam tempomda eskisine göre bir hızlanma olduğu için kilo almadım . Böyle bir iki ay geçti . Sonra bir kız gördüm ve baya etkilendim. Aklımdan çıkaramayacak düzeyde , her an onu düşünüyordum . Onu tanımıyor olmama rağmen bir gece onu düşünürken dedim ki yarın yanına gidip onunla konuşacağım . Sabah oldu kalktım giyindim ve ayna karşısına geçtim sonra kendime baktım ve sen ne yapıyorsun be ayı dedim kendi kendime , bu halinle tanımadığın bir kızın yanına gidip ondan hoşlandığını mı söyleyeceksin , tokatı yiyeceksin suratına dedim kendime . Sonra sırf o hoşlandığım kız için tekrar kilo vermeye karar verdim 70 , 80 gün spor ve diyetle kilo verdim şuan 82 kiloya ulaştım . Ayrıca kızla tanışma fırsatı buldum , şuan konuşuyoruz ama sıradan iki insanın arasında geçen sohpetlerden öteye değil . 2 ay içerisinde bir 10 kilo daha verip kızla konuşmayı düşünüyordum ama şimdi ya bu kadar çaba harcamama rağmen 2 ay sonra reddedilirsem ben ne yapacağım diye dert oldu içime çünkü aylardır bu kız için yaptıklarımı bir bilseniz her an aklımda . Şuan içimde öyle bir soğuma oldu , ya tüm bu yaptıklarım bir hiç uğrunaysa diye kendi kendimi yiyorum .

2. Kürşad-

Kürşad- Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    hocam sana sunu soyliyim sen kendin icin degilde kiz icin kilo vermissin.

yani "oy ben cok kilo verdim cok guzel oldum insallah almam" demiyorsun.

"aga kiz icin kilo verdim ama reddedilirsem bosuna vermis olurum ben bunu.napsamki?" diyosun.

o zaman bosuna ugrasma kardesim.kendin icin kilo vermeye niyetli degilsen kiz hayiri bastigi an bosuna verdik kafasiyla bir kilo alirsin,eskisinden daha sisman olursun

reddedilme bi yandan kilo alma bi yandan bi bunalima girersinki bidaha kurtaramayiz seni.

bu arada sunuda soyliyim.anladigim kadariyla 6 ayda 20 den fazla kilo vermissin.bu normalmi bilmiyorum ama ben sanirim 3 ayda 15 kilo verdim ac kalarak.
    sirf kas yakmisim.su an 1.75 boy 71-72 kiloyum ama onee bi gobek ki sorma.hele birde yanak/gidi var hocam yag oranin azaldikca yanak gider demese intihar edecem dayi ya!

vucut 65 kilo birinin vucudu surat 85 kiloluk birinin surati.boyle bisey varmi ya?

bu arada varsa yazimi okuyan bilgili biri banada yardim etsin.

3. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Bende 6 ayda 22 kilo verdim. Belden 17 cm gitti. Aç kalmak kilo vermedeki en büyük yanlış. Fast food , şeker ve kızartma haricinde herşeyden canım istiyince yiyordum yüksek protein ve komplex karbo aldım.Acele etmekte en büyük hatalardan biri.Ayda 2-4 arası kilo vermek normal sayılır.88 kiloyum ve karınım hafif yağlı göbek bile sayılmaz yani istesem 5-6 kg daha veririm gider.Öğünleri 5-6 öğün yapıp bol su içmekte önemli

Şimdi 65 kg de isen kas yapmaya başlamanı tavsiye ederim bi an önce kas kazanmaya bak. Şimdi kilo versen 50-55 kilo olursan çok daha kötü bir görünüm olur emin ol.
    Önemli olan verilen kilo değil verilen yağ.

Kız için yapıyorsanızda max 3-5 ay sonra bırakırsınız.

4. tesla21

tesla21 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Şunu kesinlikle söylemeliyim kilo vermenin yağ yakmak demekle eş değer olmadığını biliyorum . Ben öyle yemekten kesip aç kalarak kilo vermedim yaptığım tek şey kola , cips, çikolata , saf şeker , fastfood tarzı şeyleri kesmek oldu . Kilo verdiğim her dönemde az bile olsa spor yaptım . Başlarda yürüyüş yapıyordum 45 dk kadar falan . Şuan da aktif şekilde kardiyo yapıyorum yani yağ yakımı üzerinde yoğunlaşıyorum . Genetik olarak kaslı bir yapıya sahibim , yani bugüne kadar hiç çalışmamış olmama rağmen güçlüyüm . 1 aydır da kas çalışıyorum , yağ yakarken kas kütlemin artmasını istiyorum . Benim bu kıza aşık olmam kilo vermeme vesile oldu ama elbete kendim içinde verdim biraz . Ben başlarda kilo verip gitcemm konuşucam anlaşıcam güzel olacak diye düşünüyordum ama olayın o kadar kolay olmadığını fark etmek bana biraz koydu .

5. Kürşad-

Kürşad- Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    yav dert etme arkadasim sana burdan destek veren cikmasa bile arkadaslarina anlat illaki muhtesem taktiklerle karsilasirsin.

biz bilicsiz verip kas kaybettik maalesef.senin bilincli olman yag yakman guzel buna sevindim.

gelgelelim sana sunu soyliyim o zaman.cok iyi arastirmaci olman lazim.kizi cok iyi takip et hraketlerini davranislarini ozellikle ne siklikla telefona baktigini ve bakarken ne yaptigini.yani mesaj yazsa direk anlarsin zaten.face/twitteride takip et.adeta sherlock holmes a donus :)

sevgilisi yoksa cesaretini toplamana yardimci olur bu.gider konusursun.olmadigi icinde buyuk ihtimal kabul eder kardesim nedendir bilinmez ben sana guveniyorum :)

sevgilisi oldugunu farkedince zaten kizdan sogursun.ama uzulursunde.

son oladak su soruyu kendine tarafsiz bi sekilde sor ve cevapla.

birisine gercekten asik olurmuyuz?yoksa o kisinin dusuncelerimizdeki halinemi asik oluruz?

bunu farkettigimden beri kizlarin fusuncelerimdeki gibi olmadigini farkediyorum.sonra gercek yuzlerini goruyorum.sonra soguyorum.yada kendimi durduruyorum bilmiyorum.buda beni daha cool yapiyor.herkesun baktigi kizlari gormezden gelince birden sistemleri karisiyor ve ifkeleniyorlar.kendileri benim ayagima geliyo ben kabul etmiyorum.haa sor bana uzunmuyum?1.75 im.hadi 16 yasindayim de insallah 1.78

kaslimiyim?daha iki aydir gidiyorun yag bile yakamadim.

yakisiklimiyim?kesinlikle ortlamanin ustunde degilim asla dikkat cekmiyorum.

ama bu soguklugun,soguk kanliligin yarattigi karizma inanilmaz.

bu arada yasim seni yaniltmasin.tecrube ve mantik konusur biliyosun.o soruyuda sor kendine.

6. tesla21

tesla21 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ben zaten aylardır Sherlock Holmes gibiyim . 3 , 4 aydır takip ediyorum telefona ne sıklıkla baktığını ,Facebooka hangi saatler arasında ne kadar süreyle girdiğini , haftanın hangi günü saat kaçta nerede yemek yediğini biliyorum ve ayrıca kendisi ile de tanışım 1 aydır . Sevgilisi olduğunu pek düşünmüyorum , çünkü illa muhabbeti dönerdi öyle bir şey olmadı. Önümde yaklaşık 2 ay var bu süre içerisinde kendisini daha yakından tanıma fırsatı bulacağımı düşünüyorum bu arada , vücudum biraz daha toparlar . Sizleri gelişmelerden haberdar ederim .

Sayfayı Paylaş