1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2 yıldır 1 ay yapıp bırakıyorum en fazla 2 ay yaptım duzenli

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve normal tarafından 22 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. normal

normal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    ya yardımcı olmanızı istiyorum 89 luyum 2 yıldır 1 ay yapıyorum 3 ay yapmıyorum
    evde calışıyorum en son geçtigimiz kış 2 ay calıştım duzenli direk etkiyi görüyorum
    ama evde sıkılyorum salona başlıycam turizmciyim yazın tatil yapamıyorum eylule kadar
    yag atıp biraz şekle girmem lazım daha sonrada kutle yapma olayına giricem
    yardım bekliyorum fotoda ekliycem özellikle karasan abicim senden yardım bekliyorum.
    saygılar..

2. normal

normal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
  3. mucteba

mucteba Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ben sadece sunu söyleyeyim resim bulanık daha iyi yorum için güzel çekilmiş bir resim koy. ayrıca bu resimde o kadar yağlı durmuyorsun. karbonhidratı azaltıp beslenmde prtotein miktarını arttırırsan, kola,çikolata cipsi azatlmalısın bu arada, bol bol et ve yumurta yiyip. ekmek, vs. azlatırsan istediğin olabilir.

4. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    2 ay ara vererek yapmana rağmen iyi bi vucudun var o kadar da yağlı diğil. Gelişmeye uygun anabolic bi yapın var . Göğüslerde potansiyel var.Düzenli olarak iyi bi idman programı artı beslenmeyle bu işe başlarsan cok kısa sürede (8-9 ay gibi) yavaş yavaş iyi bi vucuda sahip olabilirsin. Tabi daha yolun başındasın eksiklerinde var. Spora dewam etmeni tavsiye ederim.

5. cortes

cortes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İZMİR
    2 ay yapıp bırakıyorum diyosun bir de sonuç bekliyorsun gerçekden şaşırtıcı.Ama senden çok isteyenlerde var adamlar bütün kış bira içip göbek yapıyor yaza 3 ay kala salona geliyor ve bu göbeği eritmem lazım diyor :lol: :lol: :lol:
    Ayrıca sıcaklar başladı biliyomusun bilmiyorum ama bu sporda ölçü genelde kışın alınıyor :!: :!:
    Bu arada KARASAN'ın elinde sihirli bir deynek varsa forumdaki herkese yardım etsin ;) Yani bu spor devamlılık ister dostum :!: :!: :!:

6. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Cortes tamam haklısın bu spor öyle 2 ,3 ay yapıp 1 sene yatmayla olmaz. Ama köstek diğil destek olursan arkadas azimlenir belki sürekli yapmaya başlar. Herseyin bi başlangıcı var başlamak bitirmenin yarısı derler ; normal sen bodye başla sora gerisi gelir merak etme

7. cortes

cortes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İZMİR
    Burak doğru söylüyosun başlamak bitirmenin yarısıdır ama arkadaş yeni başlayan birisi değil ki :!: :!:
    1 senedir 2 ay yapıp bırakıyorum diyor ve yaz geldiğinden dolayı yine bırakacağını söylüyor :!: :!:
    Ayrıca insanları olumsuz yönde eleştirmelerinde motive edebileceğine inanıyorum :!: :!: Tabi bu benim düşüncem...

8. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Orasıda doğru dedem beygiri kamçılamassan iş görmez ahırda yer içer yatar demişti :D tabi bu sadece bi benzetme ortada beygir felan yok kimse alınganlık yapmasın :roll:

9. normal

normal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    ben karasanda sihirli deynek var demiyorum sadece ondan yorum bekledim o kadar
    eleştirileriniz için teşekkurler.

10. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Cortes baktim resmine, bence vücut yapin cidden güzel, omuz, göğüs,mide ve biceps, hepsinden biraz var.
    Boyun uzun sayılır, daha o yaşta 78 kilo olup nisbeten yağsız halinle böyle bir görüntü verebilmen iyiye işaret.
    Elbette daha üzerinde çalışılması gereken bir sürü nokta var, ama vücudun şu halinle, işlenmeyi bekleyen maden gibi, malzemen iyi.
    Göğüs şeklin özellikle dikkatimi çekti, orda güzel bir potansiyel var.
    Turizmcisin, o zaman yapacağın şey, bize turizm sezonunda spor yapma olanağın var mı, bundan bahset.
    Eğer var ise, farklı, yok ise, sadece vücut ağırlığınla yapacağın bir program yapalım.
    Sadece şınav çekerek bile kış için sağlam bir hazırlık yapabilirsin, zamanım yok diyerek yazı boş geçirmene müsaade etmem!
    Her zaman vücudun için yapabileceğin birşey vardır.

11. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Kusura bakmayın, normal diyeceğim yerde Cortes dedim, sıcaklardan :D

12. cortes

cortes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İZMİR
    Sihirli deynek lafını espiri olsun diye söylemişdim,Karasan arkadaşımızın yazdıklarına bakıldığında gerçekden bilgisi hayranlık verici.Ama benim demek istediğim sen bu sporu sürekli hale getirmessen değil KARASAN, Mr.Olimpia bile sana yardım edemez haksızmıyım :?: :?:
    Çünkü bu spor dünyanın en nankör sporu, bence tabi....

13. normal

normal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    abi işte 8-9 işten cıkıyorum 11 kadar hafta içi acık başlıycagım salon ya benim niyetim
    şöyle yani eylule kadar biraz şekle girip yagsız yani yag oranını 9- 10 falan yapmak istiyorum
    yani kısa dönemde yani salona gidecem sora salona devam edicem eylulden sora kışın ara vermeden
    kışında kutleye agırlık vericem şimdi benim beslenme vs bi cok şeyde bilgim var ama eylule kadar nasıl bi
    calışma diet falan uyguliyim ilk başta karbonhidrat ve protein şekeri kesip sora agustos başında
    karbonhidrati da kesmeyi planlıyorum ama calışma şeklini nasıl yapıcam zorluycakmıyım yoksa
    hafif agrılık cok tekrarmı kısa dönem içinde biraz kütle yapıp yagsız olmak istiyorum eylule kadar
    saygılar..

14. cortes

cortes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İZMİR
    Ben de diyorum KARASAN benim resmi nerden gördü... Forumda sadece ayaz ben ve hakan hocayla çekili fotoğrafım var ayazın sayfasında onda da sadece kolum görünüyor :lol: :lol: :lol:

15. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Simdi yaz mevsimi havalar sicak ve sen akşam geç saatlere kadar çalışıyorsun, bu sebeple bence güzel bir kondüsyon arttırıcı program yapalım sana.
    Tekrar sayılarını 12-8 arasında tutalım, hatta kimi zaman 15 tekrara kadar çıkalım.
    Bu dediğim hacim programı değil, ama zaten yazın ve akşamlara kadar çalışırken, ve henüz çok fazla bir alt yapın yokken yarım yamalak bir şekilde kütle yapmaya çalışacağın yerde, güzel bir kondüsyon oluştur, kasları iyice hissetmeyi öğren, yağ oranını düşür, ve kışın alacağın supplementler için kenara 500-600 ytl. ayır.
    Bence en güzeli bu olacak senin için.
    İdman programı olarak haftada 4 idman öneriyorum, set araları 45-90 saniye arasinda olacak.
    Göğüs- Biceps
    Sırt-Omuz
    Bacak-Triceps

Bu şekilde çalışırsan, her bölgeyi hafta bir çalışmış olursun, bir bölge ise haftada iki idman almış olur.

Alalacele kütle yapmaya çalışmaman çok güzel, akıllıca düsünüyorsun, yazın yağ oranını iyice düşürmek kışın kütle yapmada sana cok fayda sağlayacak, hem kondüsyon bu sporda çok ihmal edilen bir unsur.
    Bende 5 km. kosuyorum haftanın 5 günü, ağırlıkları olumsuz etkilemek söyle dursun olumlu etkiliyor, kondüsyon önemli, yazın yağ yakıp, kasları tanıyacağız.

16. normal

normal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    abi şöyle bişey var şimdi aslında benim proble hep cevremdekilerin gazı daha dogrusu
    saçmalıkları oldu işte omuzlar geniş cevremdeki tabi spor yapmayan cogu kişiden güçlüyüm
    kalınım falan hep gerek yok yapma dediler ama senin de sanırım aynısı başına gelmiş suan
    fark ediyorum yazın calışmak bana daha iyi geliyo calışma sistemi dedigin gibi yapıcam kardiyo
    olayını nasıl yapıyım dinlenme gunlerimi banda cıkıyım yoksa agırlık olayını bitirince mi
    ve sure olarak ne yapıyım bu arada cok saol ilgilendigin için..

17. starspor

starspor Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SALON SAHİBİ
    Yer:
    SAMSUN
    dostum bu spor peygamber sabrı gerektıren bır spordu oyle 1 ay yapım 5 ay bırakım olmaz bu sporu hayatının ıcıne sokcaksın ve hava gıbı su gıbı mecburu gorceksın ondan sonra sonclarına sen bıle ınanamazsın kararlı ol ve basla ve bırakma

Sayfayı Paylaş