2 Haftada Tam 4 Kilo Aldım.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve BeRaTCaNN tarafından 2 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. BeRaTCaNN

BeRaTCaNN Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Ben 18 yaşındayım ve bal liginde futbol oynamaktayım. Kilo şikayetim vardı. Diyetisyene gittim. 59 kilo geliyordum gittiğimde. Bana ideal kilomun 67 oldugunu söyledi ve bir diyet listesi verdi baktım. Ben zaten bunların 2-3 katını yiyordum. Fakat yinede kilo alamıyordum. Diyeti attım bir kenara ve inanmayacaksınız belki ama çalışarak aldım bu kiloyu. Tabikide çok sıkı beslendim. 2 hafta oldu ve 63-64 kilo gelmekteyim.

Nasıl olduğuna gelecek olursak ;

2 hafta boyunca çift idmanım vardı. 1 haftadır da creatine kullanıyordum. 2 hafta boyunca sağlam çalıştım. 2 idman arası fitness yaptım. creatine kullandım düzenli olarak ve besinleri çok düzenli her gün aynı saatte yedim. Sonuç ortada .. :)

Şimdi ise size bir sorum olacak. CREATİNE ara verdim KARBONHİDRAT aldım. Sütle karıştırıp içiyorum. Maçlardan - idmanlardan yaklaşık 2-3 saat önce içiyorum.. Sizce sütle karıştırmam vücutta sorun yaratır mı? vede doğru kullanıyor muyum öğrenmek istedim ?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Sikinti yok sutle icebilirsin, sut toleransin varsa. Idman sonrasi almakda mantikli.

3. jjemm

jjemm Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    sütle içeceksen yağsız sütle iç kesinlikle bazı gainerların içeriği ağır olur buda şişkinlik hasizlik hatta uyku yapar idmandan once hoş olmaz bence su ile iç yada yağsız süt

BeRaTCaNN bunu beğendi.
  4. BeRaTCaNN

BeRaTCaNN Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sanki biraz şişkinlik , halsizlik durumu cidden oluyor gibi. 5000 kalorilik karbonhidrat maçtan 2 saat önce içtim. Şişkinlik yorgunluk yaptı. Havada çok sıcaktı. Sanırım enerji vereceğine halsizlik yaptı ?

5. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  6. BeRaTCaNN

BeRaTCaNN Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cidden bugün suyu denedim gayet iyi sonuç aldım. Vücudumda yorgunluk yerine acayip dinçtim. İdman sonu bile hiç yorgunluk yoktu. Sanırım artık su ile içmem gerekecek.

7. Avrilera

Avrilera Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Zaten süt ile alırsan bir süre sonra motor bozulabilir :D. Su veya meyve suyu daha mantıklı kana daha hızlı karışır arkadaşımızın dediği gibi.

BeRaTCaNN bunu beğendi.
  8. jjemm

jjemm Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    5000 kalorilik karbonhidrat olacagını sanmıyorum 1600 2300 arası olur en fazla

Sayfayı Paylaş