2 haftada 6 kilo vermek

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve arozana tarafından 29 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. arozana

arozana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar ;

2 hafta once spora basladim ve ilk olcumlere gore 104.9 kilo ciktim bunun 79.1 kg kas 25.8 kilo yag vardi
    her gun spore gittim ve yeni sonuca gore 99 kiloya dusmusum 76.1 kg kas ve 22.9 kg yag seviyem olculdu.

2 haftada 6 kilo vermisim gayet iyi bir sonuc ancak bunun 3kg nin kas olmasi biraz kotu.

Beslenmem ise su sekilde sabah kalkar kalmaz animal cuts aliyorum ardindan 40 dakika sonra 2 tane haslanmis yumurta (sarilari haric) bir bardak yagsiz sut. Ondan sonra oglen animal cuts ardindan 2 saat cardio eve gelir gelmez de kuru et lor peyniri domates ve sogan karisimi yiyorum. ve bir tane de powerade icecegi iciyorum.

Spor sonucunda daha fazla yag verip daha az kas vermek icin ne onerirsiniz ?

2. Strikk3r

Strikk3r Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Hesaplamada bir hata olmasın? Vücüdunuz sadece kas ve yağ'dan oluşuyor gibi hesaplamışsınız, kemik vb hiç ağırlığı yokmuş gibi :l

ozpirik bunu beğendi.
  3. Alper.

Alper. Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Tahminen 40 kilo kadar kas var vücudunuzda.
    Su Kemik vs. yok gibi yazmışsınız.
    Kastan gitmesini istemiyorsaniz ;

Ağırlık antrenmanını önce yapın.Cardioda direk yağ yakmanızı sağlıyacaktir.(Şeker deponuz boşaldıktan sonra vücut yağı parçalar glikoza çevirir vs. vs )Antrenmanınız bittikten sonra 2 ölçek kadar whey protein alabilirsiniz.Toz kullanmıyorsanız protein ve karb ağırlıklı yiyecek yiyebilirsiniz ki antrenmandan sonra ( 30 - 60 dk ) bence en önemli bölümdür.Cabuk yapıcam diyip abartmayın yeniyseniz adaptasyon sürecindesiniz muhtemelen herşeye saldırıyosunuzdur.Bunu yapmak yerine Uzun süreli antrenman ( Cok Tekrar hafif ağırlık ) yaparsaniz sizin için daha faydalı olur.Aklıma gelenleri yazdım karmaşık gelebilir.Başarılar.

4. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Spor salonlarındaki yağ ölçüm aletlerine güvenmeyin.2 haftada 3 kilo kas yakmak hiç kolay bir iş değil.

5. wallace

wallace Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    2 haftada 6 kilo hepsi yağdan gitse bile zararlı değil mi. vücudun dengesini bozar bana göre.

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    hızlı kilov ermek hiç iyi birşey değil normalde haftada 1 kilo verilmesi önerılıyor hızlı kilo verirken vücüt yağlardan ziyade su ve kas kaybıda yaşar normal şartlardada bu olur ama hızlı verirken bu çok daha fazla olur ve deri sarkması çatlaması gibi yan etkileride oluyor daha fazla oluyor

aynı şekilde bırakıncada 2 katı kilo alabilirsiniz süt yerine peynır tüketin daha iyidir

sütle yulaf tuketebılırsın gunluk karbonhıdrat ve protein ihtiyacını hesapla öyle beslen aç kalarak kas yakarsın bende 25 kg verdim az çok bilgim var.

ayrıca her ay bel ölçüsü al belin inelmiyorsa yanlışlık var demektir makinelerle uğraşma yanıltır.

Sayfayı Paylaş