2. hafta ve düzenli bir yaşam için spor

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ali52 tarafından 21 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ali52

ali52 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar daha önce vücuduma hiç bakmaksızın 32 yaşını 75kilo ile geride bıraktım. ölçüler omuz 108 gögüs 92 ve bel 87 düşünün........ tabi omuzsuz ve göbekli bir vücut, 3 sınav çekemeyen kollar ve 20. mekikde hafif bira göbeğiyle yerlerde sürünen bir vucüt.
    Bu hafta itibariyle spor salonuna yazılıp fit bir vücut ve görünüm istedim 2 haftaya giricem haftada 4 gün her yerim ağrıyo ama durmak yokk. Sigarayı bıraktım şuan, birinci haftam ama zorluyo, alkolü 4 akşamdan 1 akşama düşürdüm daha keyifle olur umarım. Vee beslenme kaldı onun için ne yapmalıyım bilemediğimden markete gittim ve hergün düzenli kullanmak için süt kefir yağsız kaşar, beyaz peynir (proteini bol olsun die ) kuruyemiş meyve suyı aldım ve annemin hafif yağlı yemekleri? Nasıl bir beslenme proogram yapmalıyım?
    Bu arada ekim kasım gibi de düğünüm olacak umarım. tabi şimdiden kendimiz hazırlamakda fayda var. Yorum önerilerinizi ve düşünceleriniz bekliyorum. Tesekkürler

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş