2 günümde inanılmaz bir ağrı ve acı var?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mete1998gs tarafından 29 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mete1998gs

mete1998gs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    omuzun cok az altında(göğüsün biraz üstü) dokununca bir acı ve ağrı var elimi havaya falan kaldırınca ve düz uzatınca falanda bu acı oluyor hamlıktan dıye düsünüyorum ama sakatlık olabilirmi sormak istedım hafif ağırlıklarla çalıştım birde hareketlere alışmak için yaş 15 mesela elimi Dumbbell Curls yapar gibi yapıyorum gene bir ağrı ve acı oluyor yani genelde çalıştığım yerlerde acı ve ağrı var dünden beride geçmedı

2. TycoLoN

TycoLoN Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Spora yeni başlamışsın sanırım, bunlar hamlık ağrıları oluyor devamlı gittikçe vücudun alışacak ve geçecek merak etme ayrıca o ağrılar doğru çalıştığının da bir göstergesi :)

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bunun bir çok nedeni olabilir. İyi ısınmamak, hareketi yanlış yapmak, hamlık, yeni başlamak, sakatlık vs. "hareketlere alışmak için" demişsin buradan yeni başladığını tahmin ediyorum ve çok büyük ihtimalle hamlık ve yeni başlamadan kaynaklı olan ağrılar. Bir süre bu tarz ağrıların olacak. Spor yapmaya devam ettikçe etkisinin azaldığını göreceksin. Beslenme, ısınma ve dinlenmene dikkat etmeni öneririm.

4. mete1998gs

mete1998gs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    TESEKKÜRLER HERALDE BENCH PRESSİ DÜZGÜN ISINMADAN YAPTIĞIM İÇİN OMUZ TARAFIM AĞRIYOR BİRDE HAMLIKTA VAR YENİ BAŞLAMAKTA VAR NORMAL DİYE TAHMN EDİYORUM :D AMA YENİYİM DİYE KORKTUM 2 GÜNDÜR HALA VAR AĞRI ONDAN KONUYU AÇMAYA GEREK DUYDUM

5. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Düzenli idman yapanlarda bile idman sonrası bir iki gün kas ağrısı olabilir. Ama üç günde geçmiyorsa doktora görünmeyi ihmal etme.

6. mete1998gs

mete1998gs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Eyvallah sagolasın

Sayfayı Paylaş