1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2 aylık halim buyrun

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve dlxattack tarafından 6 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    her türlü eleştriğe açığım ortada hiç bişi yok aslında ama yinede koyuyum dedim sıkı bir şekilde hevesli bir şekilde yapıyorum bu sporu daha yolun başındayım
    boyum 176 kilom 60 yaşımda 17(resimde 55im 2 hafta önceki halim)

Öncelikle bu eleştiri gelcek biliyorum zayıflıktan ölüyorsun biliyorum yavaş yavaş başladım kilo almaya 2 haftada 5 kilo aldım 70 olsam yeter herhalde...

buda başlamadan önceki halim

yanlış resimi koyumşum bu arada düzelttim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:29 ----------

değiştirme buttonu kaybolduğu için detaylu bilgi ekliyemedim biraz daha bilgi vermek istiyorum 2 ay 2 hafta filan oldu başlıyalı bu işe spor salanunda çalışıyorum 2 aylık çalışmaya göre bana az geliyor moralimide bozmuyor değil ama hevesli bir şekilde aksatmadan hocalarımın verdiği programa göre gidiyorum gelir gelmez hemen protein içeren yemeklerimi yiyorum et olsun karbonhidrat makarna pilav vs vs ama aklımı karıştrıan soru var şimd üyelerin fotolarına baktım biri var 182 boyu var 64 kilosu var inanılmaz derecede yapılı kolları kalın duruyor benim 176 boyum 60 kilom var ince duruyorum zayıf duruyorum anlamış değilim kilo almam lazımmmı daha benim 2 aydan beri göğüs dışında gelişme göstermedi vücüdum kollarım az çok şişti

Son düzenleme: 6 Temmuz 2011
  2. XxAcuNxX

XxAcuNxX Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    hedefin 72 kilo olsun bence beslenme ve çalışma programlarını yazabilirimisn

3. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    2 haftada 5 kilomu aldın?

4. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    bence kilo aldıktan sonra kolların kalınlaşacaktır (kilo aldığından dolayı değil kilo aldıktan sonra kas olur demek istedim.)

5. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    yazayım
    ilk gittiğim 1 ayda boy tereddütüm var dedim hocam böle bi program verdi 1ay bunu yaptım gün aşırı gidiyordum 1 gün gidip bi gün dinleniyordum
    -2 tane bacak haraketim vardı isimlerini hatırlamıyorum ama 3 set 12 tekrardı ayaklarımı silindirin arasına sıkıştırıp kaldırıyordum birde ters şekilde yatıp yıne baska bır aletde yapıyordum bunu 30kg
    -butterfly vardı 2 set 12 tekrar 30kg
    -chily pull downmuydu göğüs içindi ama adını unutum 2 set 12 tekrar yapıyordum onuda 25 kg
    -bi haraket daha vardı çok zorlardı beni şimdi programımda yok ama 10 kgda anca yaparıdm agırlık cubgunu cıkarıp yaptıgımda olurdu
    -Dumbbell French 3 set 12 tekrar 7.5 kg
    -birde otrup dumbell kaldırıyordum adı vardı unuttum onuda 3 set 12 tekrar temel bi haraketti asagıdan yukarı dogru kaldırıyordum 7.5 kg dı oda 1ay böle yaptım sonra hocamın yanına gidip gerek yok boya filan vazgectim noluyorsa olsun dedim programım değişti

şu an ki yaptığım 1 gün göğüs 1 gün kol çalışp 3.gün dinleniyorum 4.gün yine başlıyorum

1.gün
    -2 tane göğüs kası için haraketim var adını unuttum ama pressli bişiydi bir alete bağlı halterde 2 açıyla değişik şekilde kaldırıyorum 3 set 12 tekrar 5 kg ve 2.5 kg ağırlıklar takarak iki tarafada demir bar kaç kg bilmioyorum
    -butterfly 3 set 12 tekrar 40kg yapıyorum
    -barfix aleti var 40 kg de 3 set 12 tekrar yapıyorum bunda kilo azaldıkca zorlaşıyormus 30 kg en sonu diğerlerinde ağrlk bosluklarına takılmıyor
    -yine o dedğim chilly pul downmudur nedir onu yapıyorum hafif yatay yatıp yukarıdan kendıme doğru cekıyorum göğüs için 30 kg da 3 set 12 tekrar
    - sonra kürek çekme gibi bişi var kendime doğru belim dik bi şekilde iki ucundan tutp bişi çekiyorum adını unuttum kürek çekme haraketimi ne bişi diyorlar 35 kg da 3 set 12 tekrar onu yapıyorum
    -leg press dye bişi var 30 kg da onu yapıyorum 3 set 12 tekrar
    -bi ayak haraketi daha var 40 kgdada onu yapıyorum adını unuttum dizlerimi süngerin arasına sıkıştırp çok hafif kaldrıp ındırıyorum
    -birde elimde 7.5 kg dambllarla inip kalkıyorum 3 set 12 tekrar

2.gün
    -Neck Dumbell Press 3 set 12 tekrar 7.5 kg
    -Latarel 3 set 12 tekrar 5 kg
    -birde bunun öne doğru açması vr 3 set 12 tekrar 5.kg
    -birde 1.programda belirrtm gıbı otrup dambl kaldırıoyru adı aklıma gelmıyor tam onuda 10 kg da yapıyorum
    -sonra bir haraket var z barı elime alıp otrup kollarımı yastıga dayayıp kaldırıp ındırıyorum epey zorluyor bu haraket adını unuttum z bar 7.5 kg ıkı tarafada 5.kg ve 1.25 kg takıp yapıyorum 3 set 12 tekrar bunuda
    -sonra zbarla yine ayakta dar acıda kaldrıp indiriyorum yine aynı kiloda 3 set 12 tekrar
    -yine z barla yatıp kolun arka kasları ıcın dırsek sabit kaldrıp ındırıyorum arkaya dogru adını unuttum bununda yine aynı ağırlıklarla 3 set 12 tekrar
    -birde bir haraket daha var adını unuttum onunda Dumbbell French de kaslar nereyi geliştiryorsa buda aynı yeri gliştiryor diye bliyorum sadece 15 kg da da onu kaldırıp ındrıyorum ayakta kendıme cekıp
    -sonrada mekik filan var 2 türlü mekik var 3 set tıkanana kadar
    - birde hyper expensıon bişi vardı bel kası için elime 5 kg dumbell alıp 3 set 12 tekrar yapıyorum onuda

tam bir bilgi veremedim yarım yamalak oldu programım hakkımda acun elimden geldiğince ismi aklıma gelmiyen haraketeri açıklamaya çalıştım yarın programı yanıma alıcam ordan isimleri düzgünce yazıcam ayrıntılı kilo konusunda sıkntı çekiyorum 70 olucağım günler gelince 70ide geçicem inşallah .)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:32 ----------

banada çok imkansız geldi o kadar abrttımki mide fesadı geçircem dengesiz besleniyorum acun bu arada yemek programımı vermemişm sana tam bir beslenme şeyim yok günde 1 ekmektan fazla yiyorum kahvaltıyı iyi yapıyorum 2 yumurta 10 zeytin 2-3 kalıp beyaz peynir yarım litre süt yarım ekmege yakın ekmek yiyorum bol bol nutelle vs surp bal vs surp anteremandan sonra sıkı yıyıroum genelde et ton balıklı sandvc vb prteın ıceren et urunlerı terchm oluyor yanında makarna pilav vb karbonhıdrat terchm oluyor yatmadan once ıyı yıyorum bol ekmekle kılo almak ıcın gecelerı sındırmek zor derler ya .)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:34 ----------

spor salonundaki hocalarımda bunu diyorlar kas kütlen 2 ayda 3 kg arttı oldukca iyi diyorlar kas olarak kilo almıssın dediler dur ölçülerimi yazayım en son yaptığım ölçümde fişte cıkan sonuclar

yağ 8.5
    fat mass 5.kg
    ffm.53.2kg
    tbw.38.9kg
    boy 176 cm
    wight 58.2 kg

rıght leg yüzde12.3 yağ ffm.9.3kg muscle mass 8.9kg
    left leg yüzde12.8 yağ ffm 9 kg muscle mass 8.5kg
    right arm yüzde11.6 yağ ffm 3.0kg muslce mass 2.8 kg
    left arm yüzde13.2 yap ffm 3.0 kg muscle mass 2.8 kg
    trunk yüzdeyağ 5.0 ffm 29 kg muscle mass 27.9 kg

6. XxAcuNxX

XxAcuNxX Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    bende senin yaptığın hatayı yapmıştım ilk başta zayıftım gece geç saatlerde yedim ekmek filan yedim :D kas kütlen artıyo ama yağ oranıda artıyor 8.5 olmuş senin böyle gidersen 2 aya 10 olur.Sonra 5 e 6 ya düşürcem diye uğraşırsın benim gibi şimdi beslenme programımı weriyorum belki işine yarar

(Saat: 8.00)
    -5 tane yumurta beyazı ve 1 tanesinin sarısı (haşlanmış veya yağsız omlet ) =
    5 gr karbonhidrat, 50 gr protein, 600 cal, 60 gr yağ

(Saat:9.00)
    -Yulaf ezmesi, tarçın , kakao, süt , süzme bal karışımı (100 gr yulaf)
    18.6 gr protein

Saat:
    10.00-12.00 antreman

(Saat:12.30)
    meyve veya sıkılmış meyve suyu üzüm veya portakal suyu olabilir.(Kan dolaşımını dengelemek için)

(Saat: 13.00)
    200 gr haşlanmış tavukgöğsü veya yağı alınmış ton balığı = 40 gr protein
    Bir tabak haşlanmış makarna veya pilav
    30 gr Protein tozu

(Saat: 16:00)
    200 gr light yoğurt = 9.4 gr karbonhidrat, 7 gr protein, 120 gr cal, 6.6 gr yağ
    (Kuru fasülye, yeşil mercimek, menemen,bulgur,pirinç ) bunlardan birtanesi bir tabak.

(Saat:19:30)
    200 gr lor peyniri = 38.2 gr karbonhidrat, 38 gr protein ,808 gr cal, 56 gr yağ
    200 ml süt = 10.2 gr karbonhidrat, 10.8 gr protein, 190 gr cal, 12 gr yağ,

Toplam: 195 gr protein 100 kiloluk adamın bile işini görür bu program :D

7. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    böle saat saatine yemek lazım aslında denicem bakalm bunu

8. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Kilo dışında problem yok gibi, göğüsler güzel çizgilerideoldukça belirgin başarılar dilerim.

9. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkür ederim kilo açığını inşallah yakın bir zamanda kapatcam

10. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    buda şimdiki halim kilo almış halim tek kollar ama tam vücudumn resmini çekçek zaman bulamadım

Son düzenleme: 8 Temmuz 2011
  11. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Olucak olucak :)

12. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Biraz daha ciddi pozlar versek daha iyi olur diye düşünüyorum. Bu tür fotoğrafları paylaşmak (bu bölümde) yasak.

Saygılar

AngryHun bunu beğendi.
  13. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    inşallah .)

aslında bu site için bir poz değildi 60 kiloluk halim için hiç bir resim yoktu resimlere bakınırken kollarımın belli olduğu resim bunu gördüm koyayım dedim ilk ve son zaten .)

14. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    resimler net değil ama artık bu konuyu noktalayan son resimlerimi koyuyorum yanlış hesaplama filanda yapmışım 27 nisandan beri yapıyorum daha yeni çektim resimleri webcamdan çektiğim için biraz bulanık oldu ama 10 gün sonra 3 ay olcak yani 80 günlük halim .) 175 boy 61 kilo 8.5 yağ 3.ay sonra iyice kilo alıp 6.ayım diye bir konuyla görüşmek üzere sağlıcakla kalın .)

Son düzenleme: 16 Temmuz 2011
  15. bydarkness

bydarkness Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kg almalısın

16. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    aydınlatman için çok teşekkürlerimi şükranlarımı sunarım .))))

17. Arrrrddddaaaa

Arrrrddddaaaa Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Katılıyorum. Benim de kilo almam lazım ancak bir türlü alamıyorum :S

18. sargentt

sargentt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

19. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    azimle devam ettiğin belli zaten az da olsa yol almışsın. sana tavsiyem göğüslerini güçlendirmeye çok özen göster bunu yaparken bol bol flye ve pec deck gibi hareketler de yap çünkü göze çarpan ilk eksiklik bu. ikincisi de yatmadan önce ve sabah kalktıktan hemen sonra da birşeyler yersen kilo artışın hızlanır. haydi kolay gelsin

dlxattack bunu beğendi.
  20. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    BU şekilde devam bence...2 haftada 5 kilo fazla gibi geldi ama..sağlık probleminde sorun yoksa devam...yedikçe sporunu yaptıkça dahada oturacak vücut yerine...

saygılar...

dlxattack ve sultanmehmed bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş