2 Aylık Bulk programım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve OrcunInetas tarafından 2 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. OrcunInetas

OrcunInetas Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Merhaba arkadaşlarım,abilerim,hocalarım..
    Bu sporu yaklaşık 1 seneye yakın bir süredir yapıyorum fakat bilirsinizki araya bazı kötü günler giriyor hastalık,maddi ve manevi durumlar toplasanız 7-8 ay kadar bi süre yapmışımdır ilk 3 ay beslenmeden habersiz olarak yaptığım için bu 3 ayı boşuna geçirdiğimi düşünüyorum herneyse uzatmadan şuanki bulk süreci içerisinde çeşitli konulardan ve videolardan edindiğim bilgilere göre hocamla birlikte bir program hazırladık yaşım 17/1.80/76.. bu programada 3 gün oldu başlıyalı gerçekten harika gidiyor.. ve öncelikle steroid alma konusunda kararlıydım bulk dönemi için sadece fakat daha sonradan vazgeçip bi gainerle şansımı denemeyi tercih ettim. işte beslenme programım

Sabah 5:30 kalkış
    *Öncelikle bir bardak kahvem
    "150 gram nesfit bol sütle karıştırarak
    "1 bardak pirinç pilavi(lapa yapıyorum sulu ve içine tuz vb yerine bulyon atıyorm)
    *1 tane iri havuç(havucun iceriklerini okumalısınız!!)
    *Süt

SAAT:8:30
    *4yumurta beyazı+1tam yumurta
    *Köy peyniri(gr hesabı yapmıyorum göz hesabı:)
    *Ballı süt
    *Elma ve Muz
    *Köy fırınından aldığım Tam buğday ekmeği 2dilim
    *has tereyağı

SAAT 11.30
    * 150 gr tavuk gögsü
    *yarım bardak pirinç pilavı(LAPA)
    *karnıbahar haşlanmış(Yoğurtla yenmesini tavsiye ederim)

SAAT 13:00
    * Orta Boy Patates haşlanmış
    * 1 avuç içi kadar brokoli
    *Yoğurt
    *yarım bardak pirinç pilavı(lapa)
    *150 Gr Tavuk gögsü

Saat 14:00
    *Muz
    *Çilekli Kefir (Müthiş bir tadı var)

15:30 antreman
    16:40 gibi antremanını bitiriyorum kış sezonu geldi diye daha uzun süreli yapıyorum normalde 45dk-1 saati geçirmiyorum

Antremandan çıktıktan sonra malesefki evim 40 dk uzaklıkta eve gidince hemen önceden hazırlamış olduğum Tavuk ve Yumurta beyazı ve sebzelerden oluşan salatamı yiyorum..
    18:30 da son olarak sütümü ve yeşil elmamı yiyip saat 8 e gelmeden uyumuş oluyorum. program beni daha dinç ve mutlu yapıyor sizinle paylaşmak istedim ayrıca bugn ekstradan Gainer sipariş ettim Hardline'dan onuda önümüzdeki hafta kullanmaya başlıyacağım. bulk dönemi sonunda fotoğraflarımı atmayı düşünüyorum teşekkürler

mr_dblue bunu beğendi.
  2. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Nesfit yerine yulaf ye içine kuru üzüm filan atarsan iyi olur.

Gainer alınca sabah içersin muhtemelen. Sabahki pirinci de antrenman sonrasına koyarsın.

Bu disiplinle programını uygulayabiliyorsan tebrik ederim seni. Düzelticek birşey bulamadım.

İşin özünü kavramışsın. Sana spor hayatında başarılar diliyorum.

mr_dblue bunu beğendi.
  3. bybasel

bybasel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Benim kavrayamadigim daha dogrusu bilmediğim nokta şu neden bu kadar kilo almaya çalışıyorsun şişmeye çalışıyorsun Bulk olacaksın sonra cardio yapıp yag yakacak sanırım böylece çizgili kaslar ortaya çıkacak böyle mı"? Söyle yapsan olmaz mı karbonhidratı normal tut yag yapmayacak seviyede proteini yüksek tut kaslanacak seviyede böyle yapsan daha iyi olmaz mı kardio ili Bulk elede uğraşmamış olursun böylece?

4. OrcunInetas

OrcunInetas Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Kratos öncelikle yorumun için teşekkür ederim, zaten bulk döneminde istemesende yağlanıyorsun,pilavı antremandan sonraya almak çok mantıksız olur geceleğin karbonhidrat ağırlıklı birşey yemiyorum zaten 6buçukta uykum geliyor ve 8e gelmeden uyuyorum..sabahki karbonhidrat alımınıda hatırlamıyorum ama biyerde okumuştum hem tok tutuyor hemde diğerki yemeğimi yapana kadar zaman kazanıyorum.. gaineri da sabah kalkınca,ant öncesi ve sonrası ve gece yatarken bir ölçek almayı düşünüyorum. Bu arada evde hala 300gr lilalifim duruyor onuda dediğin gibi yiyeceğim teşekkürler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:02 ----------

Bana göre zaten şişerken kasların fazla olmasa bile define olmuş oluyor işte arka kol sırt kasları vb. şimdi dediğinde haklısın dediğin gibide olabilir fakat bu bulk yöntemiyle iri parçalara ulaşıyosun yani şöyle 90Kg ye kadar çıkıp 82 kiloya düşen sevdiğim bi abim var bütün vucüt parçaları kocaman miğde dahil..

Sayfayı Paylaş