1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2 aylık body çalısmam 178 boy 26 yaş

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ilkercan23 tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ilkercan23

ilkercan23 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    selam arkadaslar 2 ay önce body ve kardioya basladım.86 kılodan 75 kıloya dustum.11 kılo verdım.resımlerım ekte yorumlarınızı ve nasıl bı yol izlemem gerektıgını lutfen ekleyın...tesekkurlerımle

Ekli Dosyalar:

2. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    belde önemli bi incelme var tebrikler

ilkercan23 bunu beğendi.
  3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    tebrık ederım bel bolgesı ozellıkle ıneclmıs gobekte aynı sekılde.

bence hala vermenız gereken yaglar var.

kas kutlesınıa rtırmak ıcın bodye agırlık vermenız gerekıyor ne kadar cok kas o kadar fazla enerjı harcar vucut buda zayıflamanızda bır etkı olusturur

ilkercan23 bunu beğendi.
  4. ilkercan23

ilkercan23 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    evet body e agarlık verıcem yanlız hocam bana program yazmıs 3.gunluk.aralarda bırer gun dınlenme var bu aradakı gunlerde kardıyo yapabılırsın dıyo.hem kardıyo yaparken kas kutlesını arttırmam pek mumkun degıl sanırım.haaftanın 6 gunu programı 2 gun tekrar etsem cokmu fazla olur sızce?

5. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    o verilen programı 2 gün üst üste yaparsanız hiçbi gelişim elde edemezsiniz, kasların dinlenmeye ihtiyacı vardır ve bu süre içinde gelişirler, şöyle bir örnek veriyim; idman yapınca 1 adım geri,iyi beslenince 1 adım ileri,kaliteli dinlenince 1 adım ileri ,yani ne oldu 2-1=1 adım ilerdeyiz(değerli üyemiz jarhead'in imzasıdır) ve gelişiriyoruz.

resimlerden anlaşıldığı üzere hocanın verdiği program işe yarıyor hatırı sayılır şekilde vucut incelmiş,deri sarkması olmamış,hocanın verdiği programın dışına kesinlikle çıkma...

off günler cardio yapmanız sizin kas kütlesi kazanımınıza olumsuz etki etmez,muhtemelen şu an yağlardan kurtlulma adına düşük kalorili bir diyet uyguluyorsun, bir süre sonra vucudun ''vg'' olayına yavaş yavaş alışınca hocan daha ayrıntılı programlar hazırlayacaktır zaten bu programları yüksek protein+kalorili diyetlerle birleştirince yavaş yavaş kütle kazanmaya başlayacaksın.

sana tavsiyem,hocanın dediklerinin dışına çıkmaman,şunu aklından çıkarma ki bu şekilde iyi gidiyorsun herhangi birşeyi kendi kafana göre değiştirmek senin gelişimini durduracaktır...

ilkercan23 bunu beğendi.
  6. ilkercan23

ilkercan23 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    tesekkur ederım degerlı bılgılerınız için.yani ben bir gun vg bir gun cardıyo olarak çalısmamın zararı yok.yanlıs anlamadım umarım.vucut yagım 23.5 kılo %27 idi suan 14.5 kılo %19 verdıgım kılonun 10 kılonun 9 kılosu yagdan gıtmıs.ama kas artısım hıc olmamıs.ama toparlandı vucudum.ben sımdı bır gun kardıyo bır gun programımı yaparsam yıne kas artısım olmıcak sanırım.sızde bır gun dınlen dıyorsunuz?sımdı ben ne yapmalıyım?bu arada cardıyo yaptıgım gunler bmx 1500 mg l-carnetine kullnıyorum.ve her gun sabah 4-5 yumurta beyazı peynır domates salatalık spordan once 3 weider amino spordan sonra kucuk bı parca cıkolata 3 amino bir olcek iso sansation 93 protein alıyorum.spordan bı saat sonra 150 gram tavuk yıyorum.beslenmem ve suplemen alımım cardıyo gunundede aynı degerlı yorumlarını beklıyorum.saygılarımla

7. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    2 ay çok ama çok kısa bir süre buna rağmen hatırı sayılır derecede şekillenmiş vucucun,dediğim gibi verim alıyorsun bir müddet daha devam et tahminim 1 ay sonra hocan ''vg'' olayına geçiş yapmanı sağlayacaktır zaten.
    1 gün idman programı 1 gün cardio şeklinde gidilir zaten şu an uyguladığın programda,cardio yaptığın gün zaten dinlenmeden sayılır...

beslenmeyi ve supplementationu cadio günlerinde de aynı güne tutmak lazım tabi ki, cardiodan önce ben her ne kadar tutmasamda madem kullanıyorsunuz l'carnitine, yanında da 3 tane amino devam, cardiodan sonra protein tozunu yarım ölçek alabilirsin.

ilkercan23 bunu beğendi.
  8. ilkercan23

ilkercan23 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    ozaman dedıgınız sekılde devam edıcem.bir gun vg bır gun cardıo.yıne danısmaya devam edıcem sıze.cok tesekkurler

Sayfayı Paylaş