2 aylık aradan sonra guncel beslenme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve orhan15 tarafından 27 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    Sabah : 6:00 /6:30
    6-10 yumurta beyazı +50-100 g lor peynırı 1kase yulaf (75-100g) domates salata
    ARA:9:40
    1 adet meyve,liğht puskıvı,ceviz -badem -fındık (aralarından birisi)
    Öğle:12:00
    200g tavuk
    1tabak lapa pilav
    İkindi:16:30
    200g tavuk
    1tabak lapa
    Ara:19:00(duruma gore çok aç isem)
    1 adet meyve,liğht puskıvı,ceviz -badem -fındık (aralarından birisi)
    Akşam: 20:00
    200-250 tavuk salata varsa sebze yemeği ve çorba,yoğurt

Gece 11:00 uyku yemekten 3saat sonra.

Arkadaşlar programda eksıklık varmı veya fazlalık bulk donemi geçirmek istiyorum ama oyle gobeklı olarak değil çoğu kişi bulkum dıyıp cok abartıyor ve şişman oluyor defınasyonda o yaglarla çok uğraşıyorlar benim bildiğim bulkta kasların ustunde sadece su tutarsın tabı ıster ıstemez bırazcık ta yağ benım amacım mınımum yağlanmak.
    Boy:180 kg 69,5-70 arası bel:87 (malesef kalca çemberimin kemikleri kalın ustune bıraz bıle yağ geldiğinde orantısız oluyor) beden tıpı yarı mezo yarı endo.Acaba akşam yemğin karbonhidrat eklemilimiyim sizce ? iyi kötü yorumlarınızı beklıyorum saygılarımla.

2. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    yok mu kimse arakaşlar ? :)

3. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    sabah kahvaltısında toplam kaç gr protein alıyorsun ?
    bu programı uygulayabileceğine eminmisin bir zamandan sonra tavuğu yemek işkence gibi gelebilir...
    programın kilo başına 25 gr protein ise gayet iy iama benim görüşlerime ters düşen bir rakam...

4. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    tavuga alıskınım her turlu beslenme programınada uyaybılır neden dersen daha once kılolu olup kılo verdıgım ıcın her dıyete uyabılıyorum tavuk ıse ensevdıgım sey tabı gına getırıyor ama değişik şekillerde lezetlendırıyorum usulune uygun sekılde tabı tek tavuga bağlı kalınmayacak dıger et turlerıde değişmeli kullanılanacak.Sabah kahvaltısında toplam 18g yumurtdan +10g peynırden =38g kalıtelı protıen + (10g dan yulaftan bıtkısel proteın)
    Toplamdan kaliteli proteın alımı 160-170 g arası bitkisel ise 35-40g cıvarı sizce aksamada karbonhıdrat eklemlımıyım?

5. UnderCoveR

UnderCoveR Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    ben programını begendim acıkcası ama meyveye fruktoz olusundan karsıyımdır günde 1 tane yemen kafi ara ögün olarak 2 tanesi fazla gelicektir . Aksam ögündede karbo tüketme alıcagın karboyu sabah ögle ve antreman sonrası olmak üzere 3 e böl öyle tüket son ögününde karboyu sıfıra indirebilirsin

6. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    açıkçası zaten o aksam ara ogununu pekyemıyorum yersem aksam yemgını zor yıyıorm oyuzden onu ordan cıkarttım aksam karbo ekleme sebebım bırden okadar çok mıktarda pırınç vs.. yıyıp bıdem onde dolaşmak istemiyorum oyuzden bolerek almak istedım zaten alacağım mıktarda oglen yedgımın yarısı kadar olacak. Acaba sabh ara öğünü birazcık zayıf kalmıs olabılırmı saat 6:00/6:30 arası yemek yemiş oluyorum 9:40ta ara ogun meyve (aslında meyve almazdım ama kabızlık sorunu yaşıyorum sureklı bırazda olsa yardımcı olacagını dusunuyorum )alıyorum ama proteın alamıyorum vucuda 12:10 a kadar bır sorun teşkil edermi sabah 40g kalıtelı +10g bıtkısel proteın alıyorum.

7. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    arkadaşlar acaba yulaf yerıne 4 dılım tam bugday ekmeği yersem sorun olurmu yulafa su koyuyorum yemesıne yıyyorumde yumurtaları fılanda yıyınce mıdem baygı şişiyo ve açlık pek hissetmiyorum.bu arada kabızlık problemi var ne onerirsiniz.

8. siamun

siamun Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Yulaf gerçekten zor yeniyor ben kuru kayısı veya inciri sütle karıştırıp bide yulaf döküyorum anca yiyebiliyorum.kabızlık içinse lifli besin yersen faydalı oluyor elma kuru kayısı incir vs..ekmek yerine yulafa devam et.

9. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    yulaf yemek sıkıntı deılde ıste şişkinlik yapıyor ıcıne kuru kaysı kuru ıncır vs katıyorum naplım yulafa devam ozaman , zaten aralarda elma fılan yıyıormda kabızlık sureklı tekrarlıyor .s

10. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    Program güncel arkadaşlar yaklaşık 15gunde 1 kg aldım tabı buyuk ıhtımalle su tutmustur vucud not: suplement kullanımına daha başlamadım şuanlık ürün arayışı içindeyim eldekiler Jack3d Multipower all in xplode( proteın vitagrolu) multipower crateın hardlıne zma (yanına dusunduklerım arjının glutamın trbılus bcaa amıno balık yagı multi vitamin ) bu kışı cok sağlam geçirmeyi planlıyorum saygıalrımla..

11. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    Artık akşamları da az da olsa karb almaya başlaıdm arkadaşlar 50g kadar saat:8:00 gibi 11 dede uyuyorum 3saatlık ara kalıyor yanı fazla bır sıkıntı olmaz dıye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş