2 aydır bu programı yapıyorum ve artık yetersiz geliyor.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve KraKen tarafından 3 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. KraKen

KraKen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba bir süredir forumda dolasıyorum gördüğüm bir kaç programı daha doğrusu hareketleri yapıyorum sonuc alıyorum ama yine de yardım almak istedim benim programım şöyle

1.Gün
    4*100 mekik
    sonra dumbell bench press 8*8
    dumbell flyes 6*8
    dumbell bench press (close) 6*8
    dumbell curls 8*8
    dumbell preacher curls 6*8

2.Gün

4*100 mekik
    Neck dumbell press 8*8
    Latarel 4*8 (bu harekette baya zorlanıyorum )
    Arnold press 6*8
    Dumbell lateral raises 4*8 (bu harekette zorlanıyorum )

3.gün
    4*100 mekik
    Dumbell french 4*8
    sonra bir gün dinlenip basa alıyorum. Açıkçası doğrumu yanlış yapıyorum bilmiyorum. Forumu elimden geldiğince takip ediyorum. Bazı programlara göre hafif bazılarına göre yorucu oluyor. Ama benim isteğim tam anlamıyla bodyci olmak değil hem sağlıklı hemde düzenli bir vücudum olmasını istiyorum. Ve istediğimi elde ediyorum gibi ama artık antremanımı bitirdiğimde tatmin olmuyorum. Bu yüzden de değiştirmeye karar verdim. Nerelerde neleri değiştirmem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Not: dumbellım 8 kg

2. umut94

umut94 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise 2 öğrenci
    Yer:
    Çekmeköy
    Sen en büyük 2 kas grubunu çalışmıyorsun zaten (sırt ve bacak). O grupları mutlaka çalışmalısın. Triceps tek hareket az. Dumbbellım 8 kilo demişin bench press le lateral raise i aynı kiloda yapıyosan bi sorun vardır mutlaka.:D Kendine yeni dumbbell seti al bir de omuz hareketlerinde ağırlığı azaltıp tekrarı atır.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.Bu yüzden günlük bölümü dışında taşınmıştır.
    Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

4. KraKen

KraKen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Amacım tam anlamıyla bodyci olmak degil fit olmam yeter sırtı sen soyleyince fark ettim, onu içinde araştırmaya baslıyacagım. Bacak konusu ise taekwondo yaptıgım için cok bacak calısmamam daha iyi olur diye düşünüyorum. Yanlış mıyım bilmiyorum. :D aynı kilo yapmamın sebebide baska dumbell yok :D

Sayfayı Paylaş