2 Aydır Body Yapıyorum Fakat Çoook Zayıfım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mrat145 tarafından 4 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mrat145

mrat145 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle vereceğiniz cevap için teşekkür ederim ben çok zayıfım yaşım 16 boy 176 kilo 58 :( son 2 aydır kilo almak için body yapıyorum 52 kiloydum 4 haftada 58 oldum fakat 1 aydır dahada kilo alamıyorum 58-59.5 arası değişiyorum özellikle bel bölgem çok ince kaburgalarım sayılıyor bağırsak kurtlarım vardı hepsini döktürdüm fakat değişen olmadı kollarım, gögüslerim ve bacaklarımın kalın olduğunu düşünüyorum hatta fazla kalınlar belim ise çook ince resmen üçgen vucüt denilen şey gibi hatta tam öyle çünkü belim bir çizgi gibi :D gülüyorum ama bunun yüzünden ağladığımda oldu herhangi bi tişört giyince gögüslerimin iri karnımın hiç olmamasından dolayı tişört karnıma deymiyor emin olun hiç abartmıyorum bana yardımcı olun protein tozu alıcaktım fakat çok pahalı olduğu için vazgeçtim :( bu yüzden artık body yapmıcam sanırım bana yardımcı olun çok sıkı bir diyette yapıyorum yinede fayda etmiyor sizce nasıl kilo alabilirim ?? kafa_

2. Shqiponje Madhe

Shqiponje Madhe Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Derdin ne anlamadim? Ucgen vucut demissin, ince belliyim demissin, tisort giyince goguslerime yapisiyor karnima yapismiyor demissin. Bunlar kotu seyler degil kii. Ama kilo alman lazim tabi ki, beslenme programlarini incele derim.

3. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Üçgen vücut,Her zaman en çok istediğim vücut tipidir:DTavsiyem üçgende kal kilo alma bence:D

4. mrat145

mrat145 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben üçgen vucüt die şakasına dedim :( kaburgalarımı sayabiliyorum bu durum hiç hoşuma gitmiyo... nasıl daha hızlı kilo alabilirm diye soruyorum sadece...

Sayfayı Paylaş